Aptekar White Cocoa Lip Balm

20:58

Моїм третім продуктом від харківської компанії Аптекар став бальзам для губ з олією білого какао. Найбільше мені подобається натуральність складників усіх продуктів і те, що косметику виготовляють фармацевти власними руками.


Опис продукту з сайту компанії
Продукт підійде як і дорослим, так і діткам. Відмінно живить губи, робить їх м'якими та ніжними. Бореться з лущенням та стянутістю шкіри, підтримує водний баланс шкіри. Захищає від дії зовнішніх факторів та втримує вологу.


Склад: бджолиний віск, олія ши та какао, мигдальна олія, вітаміни А і Е, ефірна олія апельсину. Термін придатності 6 місяців, дата виготовлення вказана на дні стіка. Ціна: 35грн. Звичайне пластикове механічне упакування з наліпкою, де вказана назва, склад, лого та сайт компанії.


Бальзам досить твердий, жовтуватого відтінку. Приємно та легко пахне апельсинкою і ледь відчутна нотка схожа на какао. Продукт кілька тижнів жив в моїй сумочці, тому застав і холодну вітряну погоду, і спекотні сонячні дні.


Він дуже добре наноситься, на смак також легко відчувається апельсинка. Довго вбирається, на губах залишається такою собі захисною плівкою і додає їм блиску. Лікує дрібні тріщинки та добре зволожує. Досить класний продукт з співвідношенням ціна-якість!

Продукт наданий для незалежного
тестування компанією Aptekar Україна

Всі фото і текст, розміщені на блозі мого авторства.
Не погоджуюся на копіювання та використання моєї власності в інтернеті,
періодичних виданнях або інших джерелах інформації без моєї згоди.
ЗУ "Про авторське право і суміжні права"

You Might Also Like

0 коментарі