Green Hill Lavender Shower Gel

16:00

Якщо ви тут вперше або призабули - я обожнюю аромат лаванди! Якщо він присутній в натуральній доглядовій косметиці українського виробництва - це вже гарантує продукту мій схвальний відгук. Сьогодні розповім про гель для душу Green Hill Лаванда.


Всі продукти компанії, які я тестувала до цього часу стали улюбленцями. Бальзам для губ (клац), бальзам для кутикули (клац), ну і як ви здогадались гель для дшу також став фаворитом. Скажу більше - ним користується більше мій чоловік і продукт побував з ним вже не в одному відрядженні.


Гель поміщений в прозору пластикову баночку з кришкою. Серед інформації - лише наліпка з назвою продукту і лого компанії. Вважаю, що натуральна косметика ручної роботи просто повинна мати склад, дату виготовлення і термін придатності. На даний момент продукт в мене вже на закінченні, але я не знаю чи варто ним продовжувати користуватись через невідомий термін придатності.


Під кришечкою знаходиться зручний маленький дозатор. Продукт насправді рідкий, тому це дуже доречно. Брудно-рожевий гель для душу неймовірно натурально пахне лавандою. На відміну від продуктів AlpStories (з екстрактом лаванди), продукт пахне ще більш ароматніше і природніше. Гель з серії ціна-якість, що для мене також є показником.


Продукт дуже добре очищує шкіру, не залишає притаманного більшості 'гелевого' відчуття. Добре змивається, залишає ненадовго аромат лаванди і дуже економно використовується. Густої піни від нього не чекайте, через свою натуральність він не має жорстких хімічних піноутворювачів.


Продукт мені дуже подобається, обов'язково спробую інші гелі для душу та асортимент компанії Green Hill. Не зважаючи на відсутність детальної інформації засіб дуже мені пішійшов і я з задоволенням його вам рекомендую!


Продукт наданий для незалежного
тестування компанією Green Hill Україна

Всі фото і текст, розміщені на блозі мого авторства.
Не погоджуюся на копіювання та використання моєї власності в інтернеті,
періодичних виданнях або інших джерелах інформації без моєї згоди.
ЗУ "Про авторське право і суміжні права"

You Might Also Like

6 коментарі

 1. Выглядит очень приятно) Я и не слышала про такую марку )

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Одеська компанія, вони вже давно існують)
   Обов'язково спробуй щось, я поки що всім задоволена!

   Видалити
 2. Треба буде щось спробувати) дякую за знайомство)

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Будь ласка! Комппанія мені дуже подобається, ще обожнюю їхній бальзам для губ живильний)

   Видалити
 3. Дуже апетитний вміст) Записала собі цей гель в віш-лист)

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Ще й натуральний, економний і супер запашний))

   Видалити