Aptekar Moisturizing Face Gel Cream

12:58

Сьогодні познайомлю вас ще з одним аптечним брендом - Aptekar. Натуральна косметика і продукція створена в аптечних умовах, ціль якої - об'єднати людей, які дійсно цінують своє здоров'я і хочуть зберегти красу дану нам природою.


Aptekar виготовляє безпечну екологічну продукцію, яка ефективно і бережно дбає про вас та ваших близьких. Весь асортимент продукції виготовляється в аптеці із збереженням усіх правил та технологій. Компанія також має індивідуальний підхід до кожного клієнта та хоршу систему лояльності.


Дуже здивувало красиве та стильне упакування продукту: прозора пластикова бутилочка з металевою основою і ковпачком, оснащена зручною помпою. Серед інформації - лого компанії, назва продукту, об'єм і сайт. Додавався маленький буклетик з складом, способом застосування та терміном придатності продукту. Об'єм: 30мл. Ціна: 95грн.


Опис продукту з сайту компанії.
Крем-гель має зволожувальну, живильну та пом'якшуючу дію, додає шкірі пружності. Комбінування компонентів продукту насичує вологою шари епідермісу, поповнює нестачу ліпідів і зменшує випаровування вологи з поверхні шкіри. Засіб дуже легко наноситься і рівномірно розподіляється по шкірі, не залишає липкої плівки.


Склад: гліцерин, вітаміни А і Е, ефірна олія апельсину, вода, гелеутворювач, спирт натрію тетраборат. Підходить для будь-якого типу шкіри. Використовувати, як звичайний крем зранку або ввечері. Термін придатності: 3 місяці, дата виготовлення вказана на дні упакування, зберігати в холодильнику. Консистенція: крем-гель білого кольору, запах практично відсутній, ледь віддає апельсинкою.


Свою думку складаю на основі 40річного фармацевтичного стажу своєї свекрухи: крем получається на основі гліцерину, який сам по собі сушить шкіру. Спирт натрію тетраборату - це бура, яка ще більше забирає вологу з шкіри. Гелеутворювач і вода роблять консистенцію продукту. А вітаміни і ефірна олія апельсину в такому складі не працюють. Звичайно, що кремом я пробувала користуватись, на жаль, зволожуючого ефекту від нього я не отримала. Дуже люблю аптечні бренди і дуже хотіла, щоб крем мені сподобався - тестувала більше місяця. На жаль, для мене ообисто він не працює!
Продукт наданий для незалежного
тестування компанією Aptekar Україна

Всі фото і текст, розміщені на блозі мого авторства.
Не погоджуюся на копіювання та використання моєї власності в інтернеті,
періодичних виданнях або інших джерелах інформації без моєї згоди.
ЗУ "Про авторське право і суміжні права"

You Might Also Like

4 коментарі

 1. Відповіді
  1. Мені також дуже шкода. Знаю,що для інших працює, тільки не знаю як..

   Видалити
 2. Шкода, що не підійшов. Упакування дуже стильне)

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Дуже, я хотіла, щоб він мені сподобався. Після першого знайомства з аптечним брендом була впевнена, що кремчик мені полюбиться. На жаль..

   Видалити