Scholl Fresh Step Foot Deodorant

22:39

Вже деякий час я користуюсь засобами компанії Scholl і врешті хочу поділитись своєю думкою про кожен з них. Сьогодні розповім про дезодорант для ніг Fresh Step 24 години дії. Якою ж була його дія? Читайте далі!


Дезодоранти для ніг не є необхідністю, проте вони боряться з запахом ніг, який в першу чергу виникає через надмірне виділення поту. Спрей повинен нейтралізувати запах і зменшувати потовиділення до 24 годин. Продукт має ясраво-жовте в поєднанні з синім кольором упакування, запах в продукту такий же яскравий лимонний. Об'єм: 150мл.


З тильної сторони знаходиться наліпка з усією потрібною інформацією. Спосіб використання: струсити, рівномірно розпилити по поверхні стопи на відстані 10-15см, особливу увагу приділити ділянкам між пальцями (там знаходяться потові залози). Вказані і запобіжні заходи, склад, термін придатності.


Дезодорантом користуватись легко і зручно, використовується економно. Варто лише раз розпилити його на чисті стопи зранку, дати висохнути продукту і протягом дня потовиділення не буде і взуття залишиться свіжим. Особливого ефекту я не помітила лише через те, що мої стопи не надто сильно потіють. Єдиний мінус - занадто яскравий, навіть трохи задушливий аромат продукту. 


Fresh Step може залишати білі плями, щоб запобігти цьому дуже добре потрусіть упакування перед використанням і чітко за вказівками розпилюйте навіть на відстані 15-20см. Дезодорант швидко вбирається і сохне, зовсім не сушить шкіру, не залишає відчуття дискомфорту. Дуже ефективний і допоможе вирішити досить делікатну проблему із запахом ніг!Всі фото і текст, розміщені на блозі мого авторства.
Не погоджуюся на копіювання та використання моєї власності в інтернеті,
періодичних виданнях або інших джерелах інформації без моєї згоди.
ЗУ "Про авторське право і суміжні права"

You Might Also Like

4 коментарі

 1. Теж пробувала його. Якби не надто виражений запах, то все було б чудово. До решти його якостей претензій не маю - працює він відмінно!

  Фото дуже класні і нарешті твій новий пост) Люблю тебе читати! <3

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Перші кілька разів я мусила спальню провітрювати, потім зрозуміла, що легше це все робити треба)

   Дякую, Вікусь! Ти ж знаєш, що я, як білка в колесі!)

   Видалити