Lac Sante Mineral Mud

16:33

Впевнена, що кожна з вас чула про лікувальну грязь і домашні обгортання. Сьогодні розповім вам про мінеральну грязь Lac Sante для косметичних аплікацій на тіло і волосся.


Лікувальна грязь - унікальне поєднання мінеральних та органічних речовин, що комплексно впливають на весь організм. Завдяки активному біологічному комплексу грязь пришвидшує обмін речовин, виведення радіонуклідів, токсинів, шлаків, зайвої рідини; регенерує тканини та живлять шкіру мінералами, зміцнює судини, посилює імунітет, стимулює розщеплення жирових відкладень, вирівнює рельєф шкіри, зменшує рубці, зупиняє випадіння волосся.


Засіб поміщений у велике біле пластикове відерко об'ємом 1л (!). Упакування має зручну ручку та міцну герметичну кришечку. Після відкриття кришка, звичайно ж, не буде міцно закриватись знову. Я не знала, що грязь осідає, тому після відкриття (при транспортуванні) вона в мене потекла. Умови зберігання: зберігати в упакуванні виробника осторонь прямого сонячного проміння та джерел тепла, при температурі +5 - +25*С.


Склад: грязь мінеральна слов'янська, димол. Показання: зайва вага, целюліт, розтяжки, рубці, випадіння волосся, лупа, екзема, грибкові захворювання шкіри, псоріаз, лишай, іхтіоз, склеродермія. Протипоказання: захворювання у стадії загострення, стан лихоманки, варикоз, гіпертонія 2-3 ступеня, постінфарктний, постінсультний стан, вагітність, період лактації, злоякісні утворення.


Застосування: перемішати грязь, підігріти необхідну кількість на водяній бані при температурі 50-60*С до температури тіла. Не використовувати мікрохвильову піч. Нанести грязь на попередньо очищену шкіру, накрити ділянку полімерною плівкою, тепло загорнутись (можна використовувати термоковдру), залишити на 30-50хв. Змити грязь теплою водою, протерти шкіру тонізуючим лосьйоном (Lac Sante Salt Liquor). Процедури рекомендується проводити через день, курсом 10-12 процедур. Не переохолоджуватись.


На фото вище показую консистенцію до та після змішування, вона досить густа, має дрібні м'які скрабуючі частинки. Колір в упакуванні чорний, при нанесенні стає злегка прозорим. Аромат сильний, злегка противний: чітко пахне звичайною натуральною гряззю.
Скажу чесно, це мій перший досвід користування таким продуктом. За 1-2рази особливого ефекту я не помітила. Продовжувати користуватись гряззю не буду через її сильний запах та свою лінь. Для мене процес з розігріванням/нанесенням і так далі займає занадто багато часу. А тим, хто шукає такого типу універсальний лікувальний засіб - рекомендую приглянутись до продукції Lac Sante.

Продукт наданий для незалежного
тестування компанією Lac Sante Україна.

Всі фото і текст, розміщені на блозі мого авторства.
Не погоджуюся на копіювання та використання моєї власності в інтернеті,
періодичних виданнях або інших джерелах інформації без моєї згоди.
ЗУ "Про авторське право і суміжні права"

You Might Also Like

4 коментарі

 1. Я взагалі грязі не розумію, крім жахливого запаху нічого не бачу) А тут ще й підігрівати, це ж вся квартира буде "пахнути"

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Я також, Саш. Заставляла себе зрозуміти, але вийшло навпаки. Це ще плівкою поки обмотатись, сидіти з нею, потім ще вимитись..

   Видалити
 2. Відповіді
  1. You should try if you're interested!

   I'm already following you on Facebook!

   Видалити