E.L.F. Cosmetics Blush #MellowMauve

21:45

Довго я шукала бюджетні рум'яна з ненав'язливим натуральним відтінком і я їх знайшла! Це E.L.F. Cosmetics Blush в відтінку #MellowMauve.


Продукт упакований в чорну матову картонну коробочку з віконечком. Всередині вона має ще додатковий шар гофро-картону, який захищає рум'яна при (можливому) падінні та транспортуванні. Віконечко дозволяє побачити реальний колір продукту, який таки відрізняється від вказаного на упакуванні.


Рум'яна знаходяться в матовому чорному упакуванні з пластику, також мають прозоре віконечко. З інформації спереду - логотип та назва продукту, з тильної сторони є маленька срібна наліпка з відтінком.


Упакування легко відкривається та щільно зачиняється. Рум'яна мають маленьке дзеркальце, яке я використовую на щодень та вважаю досить зручним. На самому продукті бачимо тиснений логотип компанії.


Mellow Mauve з англ. можна перекласти як м'який ліловий. Я б не сказала, що відтінок ліловий, а більше холодний рожевий з коричневим підтоном. На фото він досить яскравий, на шкірі легкий та ледь помітний. На останньому фото показую свотч, на якому вже дуже сильно продукт нашарувала.


Рум'яна добре пресовані та суховаті, тому наносити їх потрібно кісточкою. Відтінок буде ідеальним, як і для білосніжної шкіри, так і для засмаглої. Рум'яна підійдуть для щоденного використання, ледь помітний шиммер додасть шкірі здорового вигляду.


Стійкі, досить пігментовані рум'яна з натуральним відтінком. Відсутність повнорозмірного дзеркала та кісточки - не вважаю бідою: не думаю, що вони тут потрібні. Ще один продукт-знахідка, який ви неодмінно повинні спробувати!

Продукт я придбала за власним бажанням
та за свої кошти. Не на правах реклами.

Всі фото і текст, розміщені на блозі мого авторства.
Не погоджуюся на копіювання та використання моєї власності в інтернеті,
періодичних виданнях або інших джерелах інформації без моєї згоди.
ЗУ "Про авторське право і суміжні права"

You Might Also Like

4 коментарі

 1. Дуже класний колір! Користуюся схожим на щодень)

  http://ukrainianbeauty.blogspot.com

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Дяяякую, Вікусь!) Я в них дірку скоро протру))

   Видалити
 2. Дякую за огляд. Якраз в пошуках румян) Може й такі куплю)

  ВідповістиВидалити