Weekly Budget Buy. Relouis Cover Expert concealer

15:24

На вулиці літо, макіяж через високу температуру зводиться до мінімуму. Хтось відмовляється від мейку, хтось використовує ВВ або СС креми, пудру, а я надаю перевагу консилеру. За останні два місяці тестувала кілька бюджетних консилерів (посилання в кінці посту), відкрила для себе консилер фірми Relouis.

Relouis - білоруська оптова компанія декоративної косметики. Компанія на ринку України з 2008 року, налічує близько 35 ліній декоративної косметики в великій кольоровій гаммі.
Купити продукцію даної фірми можна в будь-якому магазинчику декоративної косметики вашого міста або замовити на українському сайті компанії relouis.kiev.ua.

Як кожен б'юті блогер, не довго думаю перед покупкою продукту. Я просто люблю пробувати, як і декоративну косметику, так і косметику по догляду за шкірою. Консилер купив мене легкою текстурою, світлим відтінком та зручним аплікатором. На упакуванні обіцяли ще й хороше маскування недоліків, супер стійкість, відсутність парабенів, екстракт ромашки, вітамін Е та гліцерин.


Упакування пластмасове, консилер в формі механічного олівця з м'яким аплікатором, об'єм продукту не вказаний. Консилер дуже зручно наносити, я все ж використовую окрему кісточку для кращого ефекту. Відтінок 01 'світлий бежевий' підходить моїй світлій (навіть влітку) шкірі ідеально. Використовую його щоб замаскувати недоліки, почервоніння шкіри та приховати темні кола навколо очей.


Фініш консилера матовий, тримається на шкірі напротязі цілого дня і при такій погоді (!). Досить економно використовується, якщо ваша шкіра не надто проблемна. Я б сказала, що це більше коректор, ніж консилер, проте для мене працює. Висновок: обов'язково куплю ще раз!


Ви знайомі з фірмою Relouis або її продуктами?Продукт я придбала за власним бажанням
та за свої кошти. Не на правах реклами.

Всі фото і текст, розміщені на блозі мого авторства.
Не погоджуюся на копіювання та використання моєї власності в інтернеті,
періодичних виданнях або інших джерелах інформації без моєї згоди.
ЗУ "Про авторське право і суміжні права"

You Might Also Like

0 коментарі