Sunday Shirt Dress | OOTD

13:40

З самого початку мій блог мав дуже багато рубрик, які залишаються і досі. Позиціоную себе бьюті блогером, проте розповідаю і показую вам все, чим захоплююсь! Сьогодні здивую вас OOTD (Outfit Of The Day), які тепер по можливості з'являтимуться на блозі.


Такий собі недільний розслаблений лук для походу на філіжанку кави. Просте платтячко в тоненьку темно-синю смужку, зручні босоніжки, маленький клатч і моя нова краса - браслетик від Soufeel Jewelry.


Дороге вбрання я не люблю, мені шкода його купувати. Все ж через деякий час я буду купувати нові і нові речі! Зараз досить часто можна побачити платтячка в смужку, в стилі shirt dress. Сукню такого формату не зустрічала і не бачила, купила випадково і дуже задоволена. Вважаю його чудовою альтернативою полосатого плаття-сорочки.


Близько двох місяців шукала заміну своїм старим босоніжках і врешті знайшла! Темно-тілесні, замшеві, супер м'які та зручні. В перші дні бентежили занадто прикриті пальчики взуття, проте зручність для мене важливіша.Плаття має цікаву горловину, яка мене і 'купила' та кишені, які я обожнюю! Вдягається супер зручно: тонка резиночка на талії та гудзики спереду, як на сорочці. Фото все ж не передають його зручності та легкості, тому повірте мені на слово!


Дякую, що заглянули! Надіюсь такі пости вам також будуть цікаві. Гарного дня!)

плаття - Oggi
клатч - Kari
босоніжки - Centro
браслет - Soufeel
Все придбане за власним бажанням
та за свої кошти. Не на правах реклами.

Всі фото і текст, розміщені на блозі мого авторства.
Не погоджуюся на копіювання та використання моєї власності в інтернеті,
періодичних виданнях або інших джерелах інформації без моєї згоди.
ЗУ "Про авторське право і суміжні права"You Might Also Like

0 коментарі