Soufeel Jewelry. Dreams can really come true!

17:03

Не лише косметика приносить мені задоволення! Бандерольку від Soufeel чекала з нетерпінням, внизу на перших фото побачите, що я навіть не втрималась і відкрила її в кафе за кавою!

Перш за все хочу звернути вашу увагу на упакування. Бандеролька летіла/плила здалека і зовсім не пошкодилась.
Зовнішнє упакування пакетом-плівкою з моїми координатами показувати не буду. Далі бачите картонну коробку з логотипом компанії.

Всередині був подарунковий пакетик та добре упакована коробочка в цупкий жовтий конверт з захисною плівкою та бульбашками всередині.


В конверті знаходилась надзвичайно мила фірмова коробочка з ніжно-блакитним бантиком. Хвалю себе за те, що витримала і встигла все сфотографувати для вас!


На фото видно, що увесь вміст коробки не забруднився, не промок, тощо. Я надзвичайно переживаю за якість доставки, проте тут навіть нема до чого 'вчепитись'. Окремий плюс за таку охайність та відповідальність!

Всередині мене чекали п'ять шармів (підвісок, бусинок) і браслет-основа. Все упаковано в окремі пакетики з штрих-кодами товарів.

Свій браслетик я вирішила зробити тематичним. Першим шармом став рожевий автомобіль. Про власний транспорт я не мрію, шарм для мене символізує подорожі та відпочинок.

Другим відразу став шарм з блакитним трейлером, який був найпопулярнішим того місяця. На мою думку він ідеально підходить до попереднього шарму!

Трейлер долучається до автомобіля, ось так ніжно і мило вони виглядають разом!

Як подорожувати без багажу? Третім шармом стала червона валізка з ярличком. За останні пару місяців я дуже багато подорожувала і надіюсь, що наступні подорожі будуть лише для відпочинку!

Четвертим став фотоапарат. Як нагадування про усі хороші моменти в минулому (і майбутньому), які можна увіковічнити.

І останньою до свого набору я вибрала рожеву троянду, яка мені більше схожа на піон. Кольором і синім камінчиком шарм ідеально підійшов до моєї колекції.

Попередні шарми звичайної форми, які просто насиляються на браслет. Шарм рожева троянда зроблений в вигляді застібки.

Кожна підвіска виготовлена з срібла 925 проби. На фото внизу лише три з шармів, на яких добре видно пробу. На інших двох проба зроблена всередині.

На фото всі чарівні шарми, поки ще не на браслетику. Як вам таке поєднання? Моя Vacation Collection.

На сайті є кілька опцій основ для браслету. Я вибрала шкіряну косу тілесного кольору.

Застібка на браслеті також з срібла 925 проби. Надійнішого замка я ніколи не зустрічала: вже другий день своїми ручками не можу його сама відкрити. Щоб закрити застібку треба також добре притиснути її до клацання.

Коробочка з оксамитовою подушечкою всередині також має салфетку для чищення срібла, яку я помітила не відразу.
Так виглядає мій готовий браслетик. Я надзвичайно задоволена, він яскравий, літній та тематичний!

Асортимент сайту вражає різноманіттям: кілька видів браслетів, шарми з поділом на категорії, перстеники, сережки та підвіски. Компанія доставить ваше замовлення безкоштовно в будь-яку точку світу (деталі уточнюйте при замовленні, наразі при мінімальному замовленні на 50$).

На всі вироби ви маєте гарантію на рік, протягом якого можете повернути прикраси. Також діють сезонні знижки та пропозиції, про які ви зможете дізнатись на сайті.


На руці браслет виглядає дуже ефектно, носити його зручно. Розмір браслету ви можете обирати, розмір кожного шарму знаходиться в його описі.

Браслет не важкий, не зачіпляється до одягу, не дзвенить і не заважає мені. Сьогодні ношу його другий день, тому через місяць-два дам вам знати про його якість і покажу його знову.


Особлива подяка компанії Soufeel, яка втілила мою мрію про такий собі особистий браслетик в життя! Дякую, що заглянули до мене, хорошого вам дня!
Про що мрієте ви?


Продукт наданий для незалежного
тестування інтернет-магазином Soufeel.

Всі фото і текст, розміщені на блозі мого авторства.
Не погоджуюся на копіювання та використання моєї власності в інтернеті,
періодичних виданнях або інших джерелах інформації без моєї згоди.
ЗУ "Про авторське право і суміжні права"


You Might Also Like

4 коментарі

  1. шармы подобраны великолепно! автомобиль с трейлером очень мило смотрятся:))

    ВідповістиВидалити
    Відповіді
    1. Дякую, Віра! Не розлучаюсь з браслетом взагалі!)

      Видалити