Oriflame Giordani Gold Age Defying Foundation review

17:59

Останнім часом заповнюю блог все новими review, сьогодні поговоримо про Oriflame Giordani Gold Age Defying Foundation. Не зовсім бюджетна покупка, проте варта уваги! Хочете дізнатись більше? Читайте далі!


Красиве матове упакування, об'єм 30мл, сама тональна основа досить економна. Я користуюсь найсвітлішим відтінком Porcelain, колекція налічує досить природні відтінки.
Крем вирівнює тон шкіри, не відчувається на шкірі, обличчя виглядає свіжим і здоровим. Консистенція - щось середнє, не зовсім густий, але й не розтікається. Дозатор одним натиском видає потрібну кількість продукту для нанесення. Тональний маскує дрібні недоліки, проте капіляри навколо очей або значні прищики необхідно приховати додатково. Єдиним мінусом вважаю те, що він досить швидко засихає при нанесенні і відсутність кришечки на флаконі (незручно носити в косметичці, подорожувати).


Загалом - дуже хороший продукт, попри назву не має вікового обмеження. Підійде для будь-якого типу шкіри, ідеальний на щодень. Купувала свій в офісі Oriflame м. Івано-Франківськ, ціна - близько 300грн. Рекомендую і вам! А ви пробували якийсь з тональних засобів цієї фірми?

Тональний крем я придбала за власним бажанням
та за свої кошти. Не на правах реклами.

Всі фото і текст, розміщені на блозі мого авторства.
Не погоджуюся на копіювання та використання моєї власності в інтернеті,
періодичних виданнях або інших джерелах інформації без моєї згоди.
ЗУ "Про авторське право і суміжні права"


You Might Also Like

0 коментарі