DIVA Cosmetics Lipstick review

14:27

Якшо ви тут вперше, помади - моя пасія і я обожнюю пробувати нові кольори та нові фірми. Зараз дуже багато брендів випускають матові помади або помади-лаки, я розповім про бюджетні зволожуючі помади від DIVA Cosmetics.


Я все ж люблю бюджетні помади від Golden Rose, TF Cosmetics, Vivienne Sabo Paris та E.L.F., з останніх двох завжди купую щось акційне.
Цього разу після чергового походу до Watsons, відкрила для себе фірму DIVA Cosmetics. На черзі огляд лаків для нігтів, туші, тому слідкуйте за оновленням блогу на улюблених соцмережах!


Першою я купила помадку в відтінку Wine Berry, особливого вибору в магазині не було, фірма користується попитом через низькі ціни та більш менш пристойну продукцію. Помадка винно-бордового кольору з червоним підтоном, насичена, зволожує губи. Тримається на губах також чудово, залишає колір навіть по 5-6 годинах.


З другим походом в магазин, по приїзді з Закарпаття, я придбала помадку в відтінку Pure Peony - красивий насичено-рожевий з теплим підтоном. Аналогічно зволожує губи, довго тримається на губах, надзвичайно красивий колір для літа. Сама наклейка з вказаним кольором на упаковці не співпадає з кольором помади, тому ви мусите скористатись тестерами перед покупкою. Це вважаю єдиним недоліком, оскільки тестером не намалюєш губи, а на руці колір не виглядає належним чином. Ціна - близько 55грн.


Помади я придбала за власним бажанням
та за свої кошти. Не на правах реклами.

Всі фото і текст, розміщені на блозі мого авторства.
Не погоджуюся на копіювання та використання моєї власності в інтернеті,
періодичних виданнях або інших джерелах інформації без моєї згоди.
ЗУ "Про авторське право і суміжні права"
watch my Uzhgorod vlog here
You Might Also Like

2 коментарі

  1. Купила недавно дві помади Diva full color. Дуже задоволена. Шукала яскраво червону для одноразового використання, тому вибирала дешеву. А купила дві,і червону (все ж таки одноразову, у зв'язку з тим, що яскравими щодня не користуюсь)і пастельну. Скажу чесно, вразила ціна-35 грн. Зазвичай я не купую таких помад. Але була приємно вражена покупкою. Стійкі, модні відтінки, гарно дивляться на губах, не потребують додаткової підводки губ, губи не зволожують, для тих жінок, які люблять сухі помади підійде на всі сто.

    ВідповістиВидалити
    Відповіді
    1. Дякую за коментар і міні-відгук, перегляну що в компанії з'явилось нового!)

      Видалити