DIVA Cosmetics Carbon Black and Sensitive mascara review

16:24

Як і обіцяла, більше огляду продуктів DIVA Cosmetics. Надаю переваю силіконовим/гумовим кісточкам, тому свій вибір зупинила на DIVA Cosmetics Carbon Black Volume mascara та DIVA Cosmetics Sensitive mascara. Читайте далі, якщо хочете дізнатись мою думку!


Почнемо з DIVA Cosmetics Sensitive mascara. Кісточка (як бачите на фото із збільшенням) середнього розміру, ворсинки однакової довжини, ряди розташовані в шахматному порядку.
Така кісточка добре розчісує вії, розділяє їх, подовжує. Продукту не набирається багато, туш можна наносити до 4-5 шарів, лягає природньо, не осипається напротязі дня. На полиці Watsons була така ж туш, в яскраво-рожевому упакуванні, лише водостійка. Я вибрала білу, яка призначена для чутливих очей. Власне, різниці я не помітила, мої очі та вії сприймають будь-яку туш. Туш хороша, обов'язково рекомендую її, як бюджетний варіант.


DIVA Cosmetics Carbon Black Volume mascara. Такі кісточки я дуже люблю: одна сторона з маленькими ворсинками, інша - випукла, з довшими ворсинками. Таким чином можна добре промалювати і короткі, і довгі вії. Туш звичайного чорного кольору, супер чорного carbon black кольору я не помітила. Продукт також не набирається з надлишком, можна наносити в кілька шарів, також не осипається напротязі дня. Єдиним недоліком є відсутність того об'єму, який обіцяло упакування, можливо причиною є рідкувата консистенція туші. Вважаю, що попередня туш справляється на моїх віях так само. Дайте знати в коментах внизу чи ви пробували цю туш і як вона вам!? Мій висновок - користуватись нею можна, проте об'єму бракуватиме!

 Орієнтована ціна обох - близько 60грн в мережі магазинів Watsons.Туш я придбала за власним бажанням
та за свої кошти. Не на правах реклами.

Всі фото і текст, розміщені на блозі мого авторства.
Не погоджуюся на копіювання та використання моєї власності в інтернеті,
періодичних виданнях або інших джерелах інформації без моєї згоди.
ЗУ "Про авторське право і суміжні права"watch my latest vlog here

You Might Also Like

0 коментарі