Beauty Formulas Instant Cooling Mist review

12:30

Доброго недільного ранку вам! Я знову з вами і сьогодні починаю показувати продукти, які я тестувала за останні 2 місяці! Почнемо з охолоджуючого спрею для шкіри обличчя та тіла - Beauty Formulas Instant Cooling Mist.


На упакуванні вказано, що спрей є омолоджуючим, зволожує та тонізує, заспокоює подразнену шкіру. Підходить для будь якого типу шкіри, радять використовувати регулярно.
Розбрискувати на шкіру обличчя та тіла з відстані 30см, не вдихати та уникати контакту з очима.


Зазвичай, перед тим, як купити засіб по догляду за шкірою обличчя або будь яку декоративну косметику, я ретельно перечитую про даний продукт відгуки. Купила спрей в Watsons, на касі повідомили про акцію, пішла на пошуки акційних продуктів. Раніше я користувалась продуктами Beauty Formulas (шампунь, маски для волосся та обличчя, крем для рук, лосьйон для тіла) і залишилась задоволеною. Цього разу обрала шампунь і знайшла за привабливою ціною спрей на кшталт термальної води.


Завжди хотілось спробувати дію термальної води, а охолоджуючий спрей BF якраз володів усіма її властивостями. Мені, особисто, не подобається запах, яких нагадує бабусині парфуми, котрі колись продавались якраз в формі спреїв. Хоча, на упаковці пише fragrance free - без запаху. Особливого зволоження я не помітила, як і заспокоєння шкіри. Моя шкіра не звикла до дуже сухого клімату Ужгорода, тому цілий місяць була дуже роздратована, суха і пошкодження. Практично весь місяць я користувалась спреєм, коли перед нанесенням макіяжу, а коли і після - результату ніякого. Ціна - близько 30грн.


Спрей я придбала за власним бажанням
та за свої кошти. Не на правах реклами.

Всі фото і текст, розміщені на блозі мого авторства.
Не погоджуюся на копіювання та використання моєї власності в інтернеті,
періодичних виданнях або інших джерелах інформації без моєї згоди.
ЗУ "Про авторське право і суміжні права"

watch my Uzhgorod vlog here

You Might Also Like

0 коментарі