Oriflame Fat Lash Mascara review

11:00

Частенько серед свої подруг я проводжу 'соц опитування', мені цікаво якою декоративною косметикою вони користувались, яку планують купити і так далі.. Ще того року всі настійливо рекомендували мені туші від Oriflame. Чесно кажучи, я не прихильниця цієї фірми, але свою туш я все ще шукаю, тому таки спробувала.


Very Me Fat Lash Mascara від Oriflame вартує ~50грн, упакування зручне, досить стандартне. Нам обіцяють ультраоб'єм, довжину, виразність кожної війки та швидке нанесення. Туш має покращену формулу, яка в поєднанні з великою резиновою щіточкою повинна просто зробити все, щоб ваші вії були неповторними.


Туш має дуже багато плюсів: дешева, додає об'єму, розділяє та видовжує вії, не осипається протягом дня, добре змивається, не подразнює очі. Щіточка також зручна, туш можна наносити до 3 шарів, як я це і роблю, тоді ви таки досягнете ефекту 'wow'. Єдиний мінус, на мою думку, туш дуже рідка. Я користувалась свою старою і вишкрябувала з неї залишки тижнів 2, чекала, поки Very Me трохи дійде до нормальної консистенції. Мої вії рідкі, якщо ви власниця пишних вій, може вам вона буде добра і такою мокрою. Загалом я задоволена, рекомендую вам усім спробувати її, якщо ви все ще в пошуках хорошої туші.

Туш я придбала за власним бажанням
та за свої кошти. Не на правах реклами.

Всі фото і текст, розміщені на блозі мого авторства.
Не погоджуюся на копіювання та використання моєї власності в інтернеті,
періодичних виданнях або інших джерелах інформації без моєї згоди.
ЗУ "Про авторське право і суміжні права"


You Might Also Like

0 коментарі