Maybelline Lash Sensational Mascara review

11:48

Ще один відгук про ще одну хорошу туш. Цього разу поговоримо про Maybelline Lash Sensational. Випадково побачила цю туш в відео однієї з beauty влогерш, де вона наносила її в 3 (!) шари (посилання на це відео внизу). Відразу ж побігла за нею в Watsons!


Туш обіцяє неймовірний об'єм, зроблена в Італії. Гарненький дизайн, притаманне фірмі опукле упакування модного rose gold кольору. Особливого запаху туш не має, консистенція рідкувата, як на мене, навіть більше кремова, колір самої туші чорний.


Сама кісточка на перший погляд пластмасова, насправді вона силіконова, м'яка та зручна. Доволі великого розміру, одним рухом ви промалюєте все око. На внутрішній стороні знаходяться найменші ворсинки, на зовнішній - найбільші, кісточка вигнута дугою. Туш зручно наносити такою кісточкою, вона швидко висихає. Щіточка розділяє, прочесує та профарбовує кожну вію. Єдиним недоліком я вважаю все ж надлишок туші, який дозатор пропускає. На протязі дня туш не осипається, не подразнює очі, не 'перебивається' на нижню чи верхню повіку, змивається звичайним демакіяжем для очей.


Як висновок, можу сказати, що туш хороша. На кожному оці вона буде поводити себе по-іншому, до такої щіточки і привикнути треба. Очікувала я трохи кращих результатів, проте на щодень - ідеальний варіант. Ціна орієнтовно ~125грн.Туш я придбала за власним бажанням
та за свої кошти. Не на правах реклами.

Всі фото і текст, розміщені на блозі мого авторства.
Не погоджуюся на копіювання та використання моєї власності в інтернеті,
періодичних виданнях або інших джерелах інформації без моєї згоди.
ЗУ "Про авторське право і суміжні права"
ThePersianbabe 'Quick Brow & Mascara Routine'

You Might Also Like

4 коментарі

 1. спасибо за прекрасный пост!
  ловите награду:
  http://innakeils.blogspot.com/2015/05/the-liebster-blog-award.html

  буду рада видеть вас у себя в блоге ;)

  ВідповістиВидалити
 2. Nice post :)
  I follow you :)
  http://fashionawakebyb.blogspot.com/

  ВідповістиВидалити