fake eyelashes. hot or not?

10:36

Кожна з нас мріє про привабливий погляд з довгими війками та мінімальним макіяжем. Можна додавати штучні вії, різноманітність моделей зараз вражає, вони виглядають супер природно. Правда в тому, що не кожна може носити їх щодень та й ще приклеїти належним чином.


Пропоную вам скористатись пучковими штучними віями, їх легко приклеїти, ви можете додавати собі об'єму там, де вам потрібно (ми про вії розмовляємо!). Вони дуже зручні, легко носяться, проте не рекомендовані на щодень. Я купую набір пучків з коротких, середніх та довгих вій від Salon. Ціна ~ 50грн.


Для того, щоб все виглядало природно, варто підкреслити верхню лінію росту вій чорним олівчиком або намалювати стрілочку. Самі пучки треба приклеювати максимально близько до своїх вій, від коротших до довших, починаючи з середини ока в напрямку до кутика.


Клей я купую окремо від набору, туди він не входить. Найкраще купувати чорного/темного або білого кольору клей, який висихає прозорим. Ціна ~ 15грн. Знову ж таки бюджетний варіант, щоб підкреслити форму ока, зробити свій погляд привабливішим та не тратити багато часу на ефектний макіяж та походи в салони краси.

Все придбане за моїм власним бажанням
та за свої кошти. Не на правах реклами.

Всі фото і текст, розміщені на блозі мого авторства.
Не погоджуюся на копіювання та використання моєї власності в інтернеті,
періодичних виданнях або інших джерелах інформації без моєї згоди.
ЗУ "Про авторське право і суміжні права"You Might Also Like

2 коментарі

  1. Останнім часом теж почала користуватися пучками. Справді класно додає об'єму своїм війкам. Дякую, що познайомила з фірмою Salon, я ще не користувалася їхніми війками))

    ВідповістиВидалити