affordable spring manicure. M.A.G. nail polishes

10:22

Кожного разу при вході в Watsons ціла шафа різнокольорових лаків вабить і вабить. Кольорова гама вражає, проте не всі з них хорошої консистенції і це чомусь залежить від кольору. Я надаю перевагу маленькому упакуванню, яке трошки дешевше і використовується мною до кінця навіть. Сьогодні пропоную бюджетну підбірку весняних лаків.


Цікавий фіолетовий, злегка пастельний колір #24 яскравіший на нігтиках, ніж вживу. Має густовату консистенцію, лягає красиво після одного шару, після другого виглядає супер яскраво та насичено. Не зовсім мій колір, але я люблю пробувати щось нове.


#085 виглядає так кислотно і яскраво, як і в баночці, не втрачаючи красивого персикового підтону. Ідеальний для сонячної погоди, оживить однотонний образ і додасть настрою! Вистачає одного шару, я по звичці наношу і другий.


Приглушений рожевий #008 також має трішки 'неону' і все ж підійде для консервативних мадмуазель. Наносити потрібно два шари, перший лягає не дуже рівно. При моєму освітлені не можливо побачити всю його красу, але його настійливо рекомендую!


Кожне нанесення лаку закінчується лаком-закріплювачем або лаком-сушкою. Зараз користуюсь лікувальним лаком-блиском від цієї ж фірми. Особливих лікувальних властивостей не бачу, і не думаю, що фініш покриття повинно мати такі властивості. Блиск присутній, все швидко висихає і цим я дуже задоволена. Єдиний недоліком, на мою думку, є відсутність назви чи опису на самих закріплювачах і схожих засобах. Після того, як ви знімаєте картонну бірочку, втрачаєте термін придатності, саму назву з описом і т.д.

Якщо ви частенько любите перемальовувати нігтики, отримуєте від цього задоволення та шукаєте бюджетний варіант поповнення своєї колекції - вам до шафи з лаками M.A.G.


Всі лаки я придбала за власним бажанням
та за свої кошти. Не на правах реклами.

Всі фото і текст, розміщені на блозі мого авторства.
Не погоджуюся на копіювання та використання моєї власності в інтернеті,
періодичних виданнях або інших джерелах інформації без моєї згоди.
ЗУ "Про авторське право і суміжні права"You Might Also Like

0 коментарі