Superdrug Vitamin E Radiance Cream review

12:12

Якщо ви дивились мій останній влог (посилання на нього внизу цього посту), ви помітили хайлайтер в кремі. Сьогодні про цей чудовий кремчик від Superdrug вам охоче розповім, він просто бюджетна знахідка цього місяця!


Разом із зволожуючим кремом (посилання внизу) в Watsons я знайшла ще один крем із SPF15 та супер сяючим ефектом - Superdrug Vitamin E Radiance Moisture cream. Виробник Великобританія, крем не тестований на тваринах і не містить дуже шкідливих речовин. Упаковка каже, що крем призначений для нормальної та сухої шкіри обличчя, обіцяють зволожену здорову шкіру протягом 12 годин.


Крем містить пігменти, які надають шкірі сяючого блиску. На хлопський розум - дуже дрібні блискітки. Окрім вітаміну Е містить антиоксиданти, які зменшують шкідливий вплив навколишнього середовища на шкіру обличчя. В складі крему також є вітаміни А, В, F та Н, екстракт кінського каштану, які допомагають зволожити суху шкіру. Крем не надто рідкої консистенції, має приємний кокосовий запах, не залишає дискомфорту або липкості на шкірі. Зручне упакування дозволяє регулювати кількість продукту для вживання.


Моя чутлива шкіра крем не сприйняла, тобто мою шкіру він не зволожує. Якщо ви мене читаєте, тоді пам'ятаєте, що моя шкіра завжди була комбінованою, схильною до висипів, ще й чутливою. Цієї зими моя шкіра вирішила бути дуже сухою, тому весь свій догляд за нею я кардинально поміняла. На моїй шкірі крем лягав маскою, все ж залишаючи неймовірний здоровий сяючий вигляд. Я знайшла чудове йому застосування: наношу його як хайлайтер після тонального крему. Я дуже задоволена, шкіра сяюча, зволожена і має здоровий вигляд!


Раджу спробувати крем за призначенням, це відмінна знахідка до приходу весни. Ціна ~ 45грн, можна придбати в мережі магазинів Watsons.

Для тих з вас, хто не читає мене так давно або вперше тут - наведені всі потрібні посилання внизу цього посту. Дякую, що ви зі мною, вдалих вихідних!) :*


Всі фото і текст, розміщені на блозі мого авторства.
Не погоджуюся на копіювання та використання моєї власності в інтернеті,
періодичних виданнях або інших джерелах інформації без моєї згоди.
ЗУ "Про авторське право і суміжні права"


 watch my latest vlog here

You Might Also Like

0 коментарі