Rival de Loop Hydro DayCream review

21:45

В пошуках хорошого зволожуючого крему я забігла в Watsons, довго вибирала серед фірм, потім серед їхньої продукції. Підкупила німецька марка Rival de Loop. Не терплю стереотипів, але все ж спрацювало старе 'якщо виробництво німецьке, фірма не дуже розкручена, значить має бути добре!'. Та й як можна знайти поганий зволожуючий крем? Виявляється можна!


Хороший лаконічний дизайн упаковки, приємний запах і незвичний зеленкуватий колір самого крему дійсно справили враження. Плюс слова 'без силікону' та 'без парабенів', доступний опис складників та способу використання. На наступний день я відразу ж спробувала продукт, також для мене була важливою опція нанесення крему під макіяж. Особливого зволожуючого ефекту відразу не помітила, з нетерпінням чекала результату.


Після трьох днів помітила, що обличчя стало виглядати гірше: суха шкіра стала помітнішою, почали з'являтись маленькі почервоніння. Ці почервоніння згодом переросли в плями, почалась алергія. Затьмарена ефектом 'WOW' від крему, я настирливо перебирала все, що могло б викликати алергію. Після того, як мій мужчина спробував крем, все стало очевидним - в нього відразу з'явились ті ж плямки.


До слова, в мене чутлива комбінована шкіра обличчя, схильна до подразнень та висипів. Проте жоден новий засіб, який я тестую не викликав такої реакції. Крем ми відразу ж викинули, ~50грн за 50мл та німецький бренд - не завжди гарна ідея.


Не люблю писати негативних відгуків і перед тим, як писати цей пост перечитала відгуки інших жінок. Комусь крем підходив, але не подобався запах чи консистенція, інколи були дуже плачевні випадки, всі решта ідентичні моєму досвіду. Будьте обережні з усім, що стосується шкіри!
 
Всі фото і текст, розміщені на блозі мого авторства.
Не погоджуюся на копіювання та використання моєї власності в інтернеті,
періодичних виданнях або інших джерелах інформації без моєї згоди.
ЗУ "Про авторське право і суміжні права"

You Might Also Like

0 коментарі