NOTD / 5. Bright geometric nailart

15:03

Весна не за горами, хоча погода ще не зовсім тішить... Але все ж пора готуватись до приходу тепла. Весна - моя найулюбленіша пора року, ніколи не пропускаю нагоди носити яскраві кольори вже з березня. Сьогодні пропоную вам новий яскравий весняний манікюр!


Нижче манікюр, який випадково знайшла серед своїх фото на Pinterest. Вирішила, що це саме те, що потрібно. Якщо ви тут вперше - геометрія в манікюрі точно моє!


Манікюр я робила в салоні краси 'Сьоме небо' (не на правах реклами!) разом з корекцією, свої нігті я покриваю гель-пудрою. Якщо надумаєте завітати - мого майстра звати Оксана, вже близько трьох років саме вона робить всі ці красиві манікюрчики. 


Ви легко скопіюєте такий nailart вдома, якщо робити манікюр власноруч вам приносить задоволення. Зазвичай, в перервах між корекцією, я просто ношу однотонний лак, яким покриваю нігті сама.


Кольори можна зробити пастельнішими або взагалі їх поміняти, якщо не насмілюєтесь носити яскраві кольори. Мені цей манікюр дууже подобається яскравим! Додавайте мене на Instagram, зможете переглядати більше весняних яскравих фото! Теплого вам настрою, друзі!

Всі фото і текст, розміщені на блозі мого авторства.
Не погоджуюся на копіювання та використання моєї власності в інтернеті,
періодичних виданнях або інших джерелах інформації без моєї згоди.
ЗУ "Про авторське право і суміжні права"
You Might Also Like

0 коментарі