my haircare. styling / мій догляд за волоссям 2

11:54

Доповнюю свій попередній пост про догляд за волоссям. В першій частині я розповідала про шампуні, маски, сироватки, сьогодні буде йти мова про продукти для стайлінгу волосся. Отже, почнемо з простого - щітка для волосся. Я вибрала дерев'яну щітку, тому що моє волосся було не надто густим, пошкодженим. Щітка чудово масажує шкіру голови, стимулюючи ріст волосся. Найчастіше я використовую звичайні тоненькі резинки, неведимки і гренадлі під колір волосся.


SYOSS Volume Lift Salon Control-System
Лак був імпульсивною покупкою: мій мужчина інколи вкладає зачіску, попередній лак закінчився, тому вхопила цей. Насправді, будучи в гостях в мами, користувалась лаком Syoss, залишилась дуже задоволеною. Може фірма змінила саму формулу або я вибрала не той лак.. Volume Lift дуже сушить волосся, додає скоріше дерев'яний ефект йому. На рахунок тривалості фіксації не можу сказати нічого. Зараз я все ще в пошуках хорошого фіксуючого продукту, тому порадьте щось варте уваги в коментах внизу!


Мус для волосся Nivea
Вважаю фірму Nivea досить пристойною, перепробувала незліченну кількість їхньої продукції. Мус для волосся має приємний запах, не зліплює волосся. Як правило, використовую його для хвилястого 'натурального' вигляду волосся: 1) після того, як волосся висохне без допомоги фену; 2) після використання дифузора, плойки. Продуктом задоволена, рекомендую!


Amway Satinique Color and Heat Protector
Спрей-термозахист дістався мені в подарунок від мами, вона проти випалювання волосся різними плойками. Довго я не користувалась ним, але після чергової 'чистки' непотрібних та застарілих речей прийшов його час. Не можу сказати нічого доброго і нічого поганого. Натуральні складники та сама його захисна дія тішать, хоча вони візуально не помітні. До дивного запаху треба звикнути, ціна трохи вища середнього.


Schwarzkopf Taft Styling Powder
Вперше дізналась про стайлінг-пудру в свого майстра-перукаря під час весільної зачіски. Довго шукала дешевший аналог в магазинах і кілька місяців тому побачила пудру від Taft в Watsons. Моє волосся на наступний день після миття втрачає свій об'єм, стайлінг-пудра допомагає йому виглядати свіжо, як відразу після миття. Все, що я роблю - висипаю невелику кількість пудри на долоні, розтираю її і без будь-якого порядку чи технології втираю в шкіру голови (біля розділу і коренів, попри обличчя). Пудра не діє, як сухий шампунь, проте значно покращує ситуацію.


Ось такими засобами я вкладаю своє волосся. Варто сказати, що я дуже рідко вживаю ці продукти. Я надаю перевагу стилю 'висушила феном, розчесала і побігла'. Можливо через те, що я бережно почала відноситись до свого волосся і краще доглядати за ним, воно почали рости. Такою є відповідь на численні ваші запитання про те, як відросло моє волосся.


Всі фото і текст, розміщені на блозі мого авторства.
Не погоджуюся на копіювання та використання моєї власності в інтернеті,
періодичних виданнях або інших джерелах інформації без моєї згоди.
ЗУ "Про авторське право і суміжні права"

You Might Also Like

0 коментарі