Maybelline Affinimat foundation review

12:13

Так, як мого улюбленого Lumene не було в наявності, купила Maybelline Affinimat. Ним раніше користувалась, досить задоволена обіцяним матуючим ефектом. Часто просите поради, цікавитесь чим користуюсь я, сьогодні хочу поділитись з вами своєю думкою про цей продукт.Упакування продукту пластикове, матове. Крем дуже ріденький, трохи пахне спиртом, що дуже насторожує спочатку. На обличчя він лягає рівно, не відчувається і зовсім не пахне. Відтінок відразу підлаштовується під колір шкіри, особливо недоліків не приховує. Мою шкіру матує на 6-7 годин, я й не припудрюю Т-зону в другій половині дня, блиск зовсім незначний.


Пори крем не збільшує та не закупорює, мімічні зморшки не виділяє. Трохи підсушує шкіру, тому перед нанесенням варто використати зволожуючий крем. Саме таким чином він гарно лягає на мою шкіру. Можна замість зволожуючого крему використовувати праймер на вашу потребу.


Після тривалого використання сам крем може підсушувати шкіру. Принаймі так моя шкіра реагує на матуючий ефект після двох тижнів використання. Відтінок, який найбільше мені підходить - 03 світло-бежевий, хоча він має той рожевий підтон, який мені не пасує і не подобається. Наношу я крем після зволожуючого крему кісточкою з штучним ворсом E.L.F. Powder Brush. 


Надіюсь, що такі мої review вам допомагають, подобаються! Дайте знати в коментах внизу про які продукти ви хочете почути відгуки. Всі схожі пости завжди подаю внизу публікації, клікайте та переглядайте! Вдалого вам дня!)Всі фото і текст, розміщені на блозі мого авторства.
Не погоджуюся на копіювання та використання моєї власності в інтернеті,
періодичних виданнях або інших джерелах інформації без моєї згоди.
ЗУ "Про авторське право і суміжні права"
You Might Also Like

2 коментарі