Go bright this spring! Affordable longwearing lipsticks

11:47

Нарешті за вікном гарна сонячна погода, хочеться квітів, теплих вечорів та яскравих кольорів. Кілька днів тому в публікації я показала красиве дизайнерське намисто від Анастасії Пилипенко (її Instagram), сьогодні свій весняний образ доповнюємо яскравими помадами. Продовжуємо такі собі бюджетні приготування до весни.


Не обов'язково змінювати себе, гардероб чи колір волосся, щоб виглядати свіжо, весняно та яскраво. Пропоную вам носити яскраві помади, які вирізняються низькими цінами та надзвичайно хорошою якістю.


Починаємо з яскраво-персикової помадки від Vivienne Sabo #108 Charme de Vous. Цю помаду придбала в Watsons, акційна ціна її ~55грн. Помада матова, зволожує шкіру губ напротязі 2-3 годин. Опісля ефект бальзаму зникає, колір все ще проявляється на губах і залишається ще на 2-3 години. При нанесенні на світлу шкіру персиковий стає злегка неоновим, тому перед покупкою саме цього відтінку, спробуйте її на собі. Це помада з розряду 'завжди в сумочці', також була імпульсивною покупкою, проте нею я дуже задоволена.


Наступні три помадки надзвичайно стійкі, під цим я розумію 6-7 годин на губах з проявляючим ефектом. В кожної дівчини повинна бути червона помада, мій вибір - #65 Golden Rose. Комусь може здатись смішним вибір фірми, проте я впевнено скажу, що вони роблять зараз хороші продукти. 


Яскраво-рожева помадка #53 Golden Rose вже друга моя упаковка. Першу забрала подруга, вона їй страшенно сподобалась і пасувала влітку до смаглявої шкіри. Помадка яскрава, але не занадто, така ж суперстійка, як і попередня. Має здатність трохи підсушувати шкіру губ в кінці дня, тому варто скористатись бальзамом для губ перед її нанесенням. Помадка не має особливого чи неприємно запаху, я її наношу за допомогою пензлика завжди.


#124 Golden Rose - красива бургундово-фіолетова помадка, моя найулюбленіша зі всіх. Ідеальний варіант на вечір для досить простого луку. Підкреслить форму губ, тримається ще довше ніж попередні (може справа в темному кольорі). Так, як і в кожній косметичці повинна бути червона помадка, обов'язково потрібна і така відверта.


Останні три помади з однієї ж колекції фірми Golden Rose, їхня ціна ~30грн, а якість просто неймовірна! Якщо ви так фанатично ставитесь до помадок, як і я - це ідеальний варіант поповнити свою колекцію новими кольорами. Свої я купую в м-н 'Ольга' біля фонтану (м. Івано-Франківськ). Будьте яскравими!Вище показані продукти я купила за своїм
бажанням за власні кошти. Не на правах реклами!

Всі фото і текст, розміщені на блозі мого авторства.
Не погоджуюся на копіювання та використання моєї власності в інтернеті,
періодичних виданнях або інших джерелах інформації без моєї згоди.
ЗУ "Про авторське право і суміжні права"You Might Also Like

0 коментарі