Designer Necklace. Perfect spring addition to your wardrobe

15:36

Весна вже практично настала, залишилось менше, ніж 2 календарних тижні до березня. Погодка просто тішить і наш гардероб потребує кольору! В такому випадку гарним акцентом стане дизайнерське намисто від Анастасії Пилипенко.


Ще на початку січня я шукала намисто в подарунок для подруги. Знайшла Настю на Instagram (чи то вона мене), замовила і собі одне. На фото кольє виглядало так, як його бачила майстер, я дещо змінила і вийшла така ось ніжна краса з двох моїх улюблених кольорів та перлинками різного розміру. Ціна одного такого кольє ~ 150грн, дизайнер дуже лояльно оцінює свою роботу!


Зараз в Pylypenko Handmade з'явились каблучки в набір до намиста, практично кожного дня поповнюється колекція виробів. Я вважаю, що намиста варті уваги, стануть не лише хорошим доповненням вашого гардеробу, а й вдалим подарунком до 8 Березня. Переглянути та замовити можна тут vk.com або тут instagram.com.


Не обов'язково купувати новий сезонний одяг, можна потішити себе маленьким приємним аксесуаром, який і стане яскравим весняним штрихом вашого образу! Сподіваюсь ваш тиждень почався вдало і весна вже прийшла у ваші серця!)


Цей пост не є спонсорованим,
обидва намиста я придбала за власні кошти.

Всі фото і текст, розміщені на блозі мого авторства.
Не погоджуюся на копіювання та використання моєї власності в інтернеті,
періодичних виданнях або інших джерелах інформації без моєї згоди.
ЗУ "Про авторське право і суміжні права"You Might Also Like

0 коментарі