Cute Little Valentine's Gift Idea 2015

16:27

Христину зустріла на дні міста Коломия 2014, де на ярмарку вона виставила свої роботи. Ще тоді я шукала достойні хендмейд метелики як і чоловічі, так і жіночі. Я вхопила візитку, ми повернулись додому, до спільноти в вК я додалась → vk.com/meteluku.


Не пройшло і півроку, як я згадала, що це може стати хорошим доповненням гардеробу мого мужчини. Я люблю оригінальні та унікальні подарунки, тому довго шукала що подарувати своїй другій половинці на день св. Валентина. Випадково кинулись в око сорочки, які залежались в шафі, тому що 'вони повинні бути в парі з метеликом'.


Відразу ж знайшла сторінку Христі, виявляється працює повноцінний сайт meteluku.com.ua, де ви можете обрати та замовити метелик. Так, потрібно зареєструватись і я знаю, що всі ми дуже ліниві.. Плюс в тому, що ви отримаєте 20% знижки на другий метелик, а також будете отримувати мейли з всіма останніми акціями та новинками.


Я вибрала синьо-зелений метелик в клітинку, бордовий обирала вже для двох. Через день вже отримала своє замовлення, а тут знову сюрприз: на другу покупку ви також отримуєте знижку - 20грн. Я довго не думала, тобто я зовсім не думала і замовила щось веселе для себе.


Горошок я дуже люблю, як і мінімальне вкраплення червоного кольору в своєму загальному образі. Насправді, вибір метеликів дууууже великий, є кольорова схема, а вартує кожен з них в середньому 80-90грн.


Якщо я не помиляюсь, зараз в групі проводиться розіграш, тому клікайте, виконуйте задані умови і вигравайте метелик на свій вибір! Якщо ви все ще в пошуку хорошого та оригінального подарунка для своєї другої половинки - можете спробувати потішити її унікальним хендмейд метеликом або й кількома!


Варто зазначити, що цей пост не є спонсорованим, за всі вище показані речі я заплатила сама, а знижки надаються всім однакові! Також пропоную вам переглянути нижче наведені пости з ідеями подарунків до дня св. Валентина для Нього та для Неї, також Топ 20 фільмів, які, на мою думку, варто переглянути в день закоханих. Якщо ви маєте хороші ідеї подарунків або вже придбали щось, дайте знати в коментах внизу!Всі фото і текст, розміщені на блозі мого авторства.
Не погоджуюся на копіювання та використання моєї власності в інтернеті,
періодичних виданнях або інших джерелах інформації без моєї згоди.
ЗУ "Про авторське право і суміжні права"


You Might Also Like

0 коментарі