впевненість в собі

13:44

Впевненість в собі означає віру в те, що ваших сил та здібностей достатньо для того, щоб впоратись з будь якою задачею чи проблемою. Це розуміння того, що ви достойно виглядаєте в очах людей, що оточують вас. Впевнена в собі людина знає, її бажання варті того, щоб їх реалізувати, знає, що її здібностей та енергії достатньо аби дійти до мети. Без впевненості в собі важко досягнути бажаних цілей. Важко наважитись, в голові виникає 'чи зможу я?', 'може мені це не так потрібно?'. Те, чого людина досягає, найчастіше залежить не від здібностей чи таланту, а від сили та впевненості в собі. Вважаю, що багатьом з вас варто потратити час, щоб прочитати цю статтю і набути більше впевненості (тим, хто її потребує)!


1. Компетентність. Старайтесь добре розбиратись в справі, якою займаєтесь. Якнайкраще ви знаєте всі деталі, більшу впевненість ви будете відчувати. Це буде, хоча б, впевненість в деяких аспектах вашого життя.

2. Манера 'триматись'. При контакті з людьми ви, скоріш за все, можете визначити чи впевнено тримається співрозмовник, чи ні. Основними сигналами для вас будуть жести, погляди, постава, сама розмова. Внутрішня впевненість людини відображається на її поведінці, так як і навпаки: певна поведінка формує відчуття вашої впевненості.

3. Зовнішній вигляд. Ваш зовнішній вигляд не повинен викликати думок про те, що щось не так. Думки відображаються на вашій поведінці, невпевненість в зовнішньому вигляді відразу кинеться в очі. Якщо вам не подобається в якій ви фізичній формі, займіться собою! Якщо ви вважаєте, що теперішній гардероб вам не дуже пасує - шопінг і настрій покращить!

4. Приклад. Сформулюйте певний образ (не ідеальний для початку) і кожного дня намагайтесь бути кращими, наслідуючи свій список/мрію. Кілька разів на тиждень зупиніться, проаналізуйте людей з свого оточення та друзів: гарний приклад наслідуйте, поганий - викорінюйте!

5. Активність. Це велика тема, про яку можна довго і нудно писати. Скажу одне: важливо розуміти свої бажання і діяти для їх досягнення. Важливо правильно оцінювати ризик і свої можливості. Негативних результатів завжди буде більше, ніж позитивних, але це не повинно вас зупиняти. Погані результати також повинні бути уроком. Будьте завжди активними, пробуйте, дійте і не зупиняйтесь!

6. Знайдіть причину. Визначте чому саме вам потрібна впевненість. Що зміниться, якщо ваша впевненість в собі виросте? Причини повинні бути додатковим стимулом для того, щоб підтримувати ваше бажання до змін.

7. Відношення до інших. Будьте уважні до людей. Якщо ви бачите, що ваш співрозмовник тримається невпевнено, старайтесь його підбадьорити. Таке відношення дозволить і вам, в свою чергу, виробити більше впевненості в собі.


Всі фото і текст, розміщені на блозі мого авторства.
Не погоджуюся на копіювання та використання моєї власності в інтернеті,
періодичних виданнях або інших джерелах інформації без моєї згоди.
ЗУ "Про авторське право і суміжні права"
You Might Also Like

0 коментарі