My New Years Resolutions 2015

14:08

Як правило, на початку Нового року кожен обіцяє собі щось зробити або надолужити. За підрахунком психологів - 30% все ж дотримуються обіцянки. Не зараховую себе цілком до цієї меншості, тому що завжди забуваю про якусь з своїх новорічних настанов. Вважаю такий список або хоча б одну обіцянку хорошим стимулом на весь рік, тому завжди маю щось подібне.


Вже другий Новий рік ми святкуємо з вами разом, і вже вдруге ділюсь з вами своїми New Years Resolutions. Багато з вас, власне, запитує чому заголовок статті пишу англійською? Завдяки розміщенню посилань та фото з постів на різноманітних соц мережах, в мене з'явилось багато читачів з різних країн. А давніше було в думках писати блог англійською, від чого з певних причин відмовилась.

Новорічні настанови. Як? з чого вибрати?
Як бачите, мої пунктики доволі приземлені, та, водночас, важливі для мене. Я дуже давно мріяла про щось своє, лінію прикрас або студію декору. Починаю з маленького - ті ж віночки, якими я так давно захоплююсь переростають у щось більш значиме. За власний контент писала вже давно, до цього більше спонукала серйозність авторського права тут. Останні кілька пунктів уособлюють заняття, яким я б хотіла приділяти набагато більше часу.
Аналогічно ви можете обрати щось своє, і це не обов'язково мусить бути щось масштабне, це просто перший маленький крок вперед. Також я вірю, що такого виду список привчить вас виконувати обіцянки, бути більш організованішим.

Бажаю успіху в нових починаннях цього року! Нехай він буде кращим, ніж минулий!)

Всі фото і текст, розміщені на блозі мого авторства.
Не погоджуюся на копіювання та використання моєї власності в інтернеті,
періодичних виданнях або інших джерелах інформації без моєї згоди.
ЗУ "Про авторське право і суміжні права"

You Might Also Like

0 коментарі