makeup tips and tricks / якщо зіпсувався макіяж

13:45

Кожна з нас частенько розтирає туш по готовому макіяжі, інколи рум'яна надмірно наносяться, помада не того відтінку. Пропоную вам кілька своїх порад та хитрощів, які допоможуть швидко виправити зіпсований макіяж!Якщо туш зібралась грудочками на віях, почекайте поки вона висохне. Мокрою ви розітрете її ще більше. Розчешіть вії щіточкою від самого коріння до кінчиків. Грудочки з обличчя приберіть великою кісточкою. Раджу далі туш не поправляти.


Нерівні стрілочки виправить ватна паличка, змочена в рідині для зняття макіяжу. Якщо ситуація дуже погана - витирайте всю стрілочку, а не лише сам кінчик. Так ви зможете намалювати її ще раз.


Тіні, що осипаються. Тут витирати спонжем, руками або розтирати по шкірі не потрібно. М'якою великою кісточкою змахніть залишки, використайте консилер або трохи тонального крему.


Невдалий колір помади. Промокніть губи салфеткою, нанесіть бальзам для губ і знову промокніть. Якщо зробити ще 1-2 рази таку комбінацію, помада практично розчиниться на губах. Можна нанести більш підходящий колір помади чи блиск, а контур губ підчистити кісточкою з консилером.


Дуже багато рум'ян. Тут ситуація проста: розтерти рум'яна кісточкою з тональною основою, що залишилась на ній. Або додати пудри і також розтерти.


Блискітки. Часто тіні з блиском залишаються не на очах, а на обличчі і від них дуже важко позбутись. Всі ми були в такій ситуації. Допоможе скотч, як це не дивно. Відріжте маленький шматочок та притуляйте там, де зібралось найбільше блискіток, поки вони всі не опиняться на скотчі.Всі фото і текст, розміщені на блозі мого авторства.
Не погоджуюся на копіювання та використання моєї власності в інтернеті,
періодичних виданнях або інших джерелах інформації без моєї згоди.
ЗУ "Про авторське право і суміжні права"

You Might Also Like

2 коментарі

  1. Ніколи б не додумалася збирати блискітки скотчем)) Геніальна ідея))

    ВідповістиВидалити
    Відповіді
    1. Я також не знала, запозичила таку ідеї від однієї з улюблених YouTubeрок))

      Видалити