Weekly Vlog #9. Traveling again, Book recommendation and more

19:04

Доброго вечора! Спочатку хочу привітати вас з Миколайком: бажаю, щоб весь рік був сповнений солодощами, подарунками та теплом рідних людей. Також мені неймовірно цікаво що ви зранку знайшли біля подушки, пишіть в коментах внизу!)


А тепер, власне, кілька слів в додаток до Влогу #9. Грудень був і важким, і продуктивним, чому я дуже тішусь. З'явилось багато мого контенту, моїх фото на блозі; швидкість монтажу та самі відео від цього трохи постраждали, я намагаюсь балансувати між тим та іншим. Також, як ви помітили (або знаєте), я змінила роботу, з чого також радію, тому що це зовсім нова сфера, в якій я хочу себе випробувати.
Я часто публікую фото на Instagram (@mrs_arkhipenko), там ви можете бачити мене найчастіше, також додавайтесь до сторінки блогу на Facebook та до моєї сторінки Yuliya Arkhipenko Designs в vk.com.


Переглядайте Тижневий влог #9, хто ще не встиг! Залишайте коменти під відео на YouTube каналі, ставте like і насолоджуйтесь кілька фото в додаток!Всі фото і текст, розміщені на блозі мого авторства.
Не погоджуюся на копіювання та використання моєї власності в інтернеті,
періодичних виданнях або інших джерелах інформації без моєї згоди.
ЗУ "Про авторське право і суміжні права"


watch the vlog here

You Might Also Like

0 коментарі