holiday makeup collections 2015 / 2

16:56

Продовження надзвичайно великої статті про новорічні колекції декоративної косметики. Деякі з них лімітовані, ви, напевно, не зможете купити більшість продуктів. Але вся суть в кольоровій гаммі та новорічних образах, які пропонують нам провідні компанії. А ви вже обрали собі макіяж для новорічної ночі?

Dolce&Gabbana Christmas Limited MakeUp
В нову лімітовану колекцію ввійшли всього 3 продукти: пудра-ілюмінатор, бронзер і новий відтінок помади. Бронзер яскравого мідного кольору і пудра виконані у вигляді древньогрецької монети з профілем богині Афіни. Такий мотив також прикрашає зачіску моделі в святковій рекламній компанії. Помада Dolce&Gabbana Shine Lipstick представлена в ідеальному червоному кольорі Real Red.

Marc Jacobs Winter 2015 Beauty
В якості різдвяної колекції Marc Jacobs підготували насичену палітру нових відтінків лаків з 'правильними' бежевими, класичними червоними і святковими металічними відтінками. Крім того випустили нову палетку для очей, яка складається з трьох відтінків тіней No.3 Plush Eyeshadow Palette, доступна в чотирьох відтінках. Ще одним подарунком для бьютіголіків будуть 2 лімітовані колекції тіней з металічною текстурою Style Eye-Con No.7. Для губ в колекції створено 7 вінілових блисків Lust for Lacquer.

Marc Jacobs Kiss Pop Lacquer
Дев'ять розкішних відтінків помад в ч/б лаковій упаковці - ідеальний подарунок. Текстура помад від Marc Jacobs стала набагато стійкішою, з'явились нові відтінки, а упаковку помади розробляв художник Том Вессельман.

Bobbi Brown Holiday 2015 Collection
Найкрасивішим подарунком з усієї колекції буде палетка для очей та губ з металічними та матовими тінями і ягідними відтінками помад. Крім того, в зимовій колекції з'явились 3 нових відтінки блисків для губ, подарунковій набір помад і кісточок для макіяжу в розкішних футлярах з коричневої шкіри крокодила. З класичних продуктів з'явилось три нових відтінки тіней в стіках.

Tom Ford Christmas MakeUp
В святкову колекцію входить 8 відтінків нової матової помади Matte Lip Color, два з яких будуть лімітованими. Також з'явились нові сяючі кремові монотіні, підводка-маркер Eye Defining Pen і два нових відтінки лаків - приглушений малиновий та насичений бузковий. Вся колекція вийшла в святковому чорно-золотистому упакуванні, також можна придбати святкові набори косметики.


M.A.C. Heirloom Mix
Для своєї святкової серії декоративної косметики М.А.С. відмовились від класичного поєднання червоного та золота. Натомість, бренд зробив акцент на текстурі. З'явились 2 нових сипких пігменти, 2 підводки в тон тіней. Також колекцію доповнюють 2 нових холодно-рожевих відтінки рум'ян, палітра з 5 відтінків червоних помад, також три нових відтінки лаку для нігтів.M.A.C. The Matte Lip Collection
Колекція складається з шести відтінків стійких олівців, восьми матових помад в різноманітних відтінках та поки трьох базових відтінків рум'ян.Джерело інформації: buro247.ua/beauty

You Might Also Like

0 коментарі