my haircare / мій догляд за волоссям

16:32

Привіт) Часто отримую від вас анонімні запитання на рахунок догляду за волоссям:

Сьогоднішній пост про особисто мій догляд за волоссям. Кожна з вас повинна розуміти, що не всім підійде такий же комплекс засобів. Я користуюсь шампунем, сріблястим шампунем та маскою для волосся щоразу, засобом для посічених кінчиків при потребі. Вся ця процедура досить проста і звична, далі про кожен продукт окремо.


L'Oreal Elseve Фібрологія
Шампунь призначений для волосся позбавленого густоти. Виробник обіцяє об'єм волосся зсередини за допомогою нового елементу - філоксану. Вибрала цей шампунь випадково, оскільки моє волосся втратило об'єм. Не можу сказати чогось доброго про цей шампунь. Для мене це звичайний шампунь, який інколи пересушує шкіру голови, об'єму мені не додає. Якщо ви користуєтесь чимсь вартим уваги, будь ласка, напишіть свої рекомендації в коментах внизу! Я все ще в пошуках хорошого шампуню!)


Indola Innova Color Silver Shampoo
Моє волосся містить надлишок жовтого пігменту волосся, тому після миття голови колір трохи жовтіє. Синій шампунь (його колір насправді синій) надає волоссю сріблястого відтінку, забирає жовтизну. Indola прекрасно справляється з своїм завданням, це перша моя баночка шампуню цієї марки, вибір свій зупиню на ньому. Інші сріблясті шампуні теж були добрі, але цей божественно пахне малиною)


Nouvelle Drop of Light Serum Drops Repair
Цей засіб дістався мені в подарунок від подруги, якій я пожалілась на посічені кінчики свого волосся. Їй він просто не підходив і довго чекав мене (дякую, Альона!). Засіб є просто універсальним: додає м'якості та блиску, працює як кондиціонер для сухого волосся, склеює та лікує посічені кінчики. Його я, насправді, використовувала лише 2 рази. Тривало лікування мого волосся 2 тижні і тиждень з перервою в місяць. Тепер цей засіб використовую надзвичайно рідко, рекомендую!)


Serical Keratin Mask
Професійна маска для волосся, яку мені порекомендувала ще мій колишній майстер-перукар. З волоссям в мене довга історія, в той момент я якраз висвітлювалась з чорного і добре понищила волосся після хімічної завивки. Як кажуть 'молоде - дурне', вам таких експериментів не рекомендую!)) Це теж моя перша банка (1000мл!) саме цієї маски, раніше користувалась Serical Placenta Mask зеленого кольору для фарбованого волосся. Крім того, що волосся моє втратило природній об'єм, воно в мене почало заплутуватись після сушки феном. Вирішила спробувати кератинову маску, яка якраз робить волосся шовковим, гладеньким і рівним. Також рекомендую обов'язково спробувати!


Це лише перша частина, яка стосується ваших запитань. Наступною буде стайлінг волосся і кілька речей, які, на мою думку, допомагають волоссю рости швидше і виглядати здорово! Якщо вам вдалось знайти хороші засоби для волосся, варті моєї уваги, розкажіть про них в коментах внизу! Наперед вдячна! ♥Цей пост не є оплаченим, продукти я купила за свої гроші та власним бажанням.

Всі фото та текст, розміщені на блозі мого авторства.
Не погоджуюся на копіювання і використання моєї власності в інтернеті,
періодичних виданнях або інших джерелах інформації без моєї згоди.
ЗУ "Про авторське право і суміжні права"

You Might Also Like

0 коментарі