my cold weather essentials

16:41

Доброго ранку!) На вулиці помітно похолодало, в Івано-Франківську вже і сніг випав (і відразу розтопився). Сьогоднішня стаття присвячена догляду за шкірою в холодну погоду. Останнім часом моя шкіра почала дуже пересихати.. Про догляд за шкірою обличчя вже є стаття (клік), цього місяця вийде оновлена версія.


Вище ви бачите 2 must have продукти, які завжди є в моїй сумочці восени-взимку. Про свій бальзам від Neutrogena я вже написала ціле review, досі ним надзвичайно задоволена (клік)! А зараз поговоримо про крем для рук.


Isana Med Крем для сухої та чутливої шкіри рук, упакування містить 100мл продукту. Виготовлений в Німеччині. Не буду переписувати склад та опис продукту, а просто напишу за що я люблю цей крем і повсюди ношу з собою. Крем дійсно доглядає за дуже сухою шкірою, завдяки пантенолу та гліцерину надає відчуття і вигляд цілком здорових та доглянутих рук. Шкіра стає також гладкою, еластичною, зволоженою. Крем швидко і добре вбирається, не залишає жирного блиску, липкості та інших дефектів. Не має різкого запаху, не містить барвників, рівень РН - нейтральний. Придбати такий чудодійний крем можна в мережі магазинів Watsons за ціною ~20грн. Рекомендую обов'язково спробувати, не пожалієте!

Цей пост не є оплаченим, продукти я купила за свої гроші та власним бажанням.

Всі фото та текст, розміщені на блозі мого авторства.
Не погоджуюся на копіювання і використання моєї власності в інтернеті,
періодичних виданнях або інших джерелах інформації без моєї згоди.
ЗУ "Про авторське право і суміжні права"
related posts
You Might Also Like

0 коментарі