Lumene Natural Code Skin Perfector review

19:57

Привіт) Від сьогодні почну більше приділяти увагу декоративній косметиці, як ви і просили. Мій current favourite серед тональних засобів - матуючий тональний крем Skin Perfector Matt Makeup від Natural Code by Lumene. Перепробувала я й інші два тональні креми цієї фірми, зупиняюсь все ж на цьому.


Тоналка обіцяє вирівняти тон шкіри, замаскувати усі недоліки, при цьому не закупорювати пори. Також на упакуванні сказано, що тональний крем можна накладати кількома шарами для отримання бажаного результату. Продукт не містить парабенів і олій. І це чиста правда! Ще одним великим плюсом є найсвітліший відтінок, який ідеально підходить для таких 'білосніжок', як я)


Тональний крем я наношу після зволожуючого кісточкою. Лягає він рівномірно, в місцях з недоліками я додаю ще один шар. Засіб дійсно контролює виділення шкірного жиру, шкіра аж по 10 годинах починає виблискувати. Екстракт подорожника зволожує шкіру, по знятті макіяжу обличчя не пересушене. Також кольорова гамма тональних кремів співпадає з відтінками компактної пудри з серії Skin Perfector. Якщо ви прихильниця екстра закріплення макіяжу пудрою - важлива та зручна опція.


Ось фото без макіяжу, з тональним кремом і готовий макіяж. Я користуюсь відтінком #10 (Vanilla)


купити тональний крем можна в мережі магазинів 'Watsons'
online тут bone.ua/lumene (є всі відтінки)
                   nyx.in.ua/makiyazh/face (дешевше, але не завжди є всі тони)
 

Всі фото і текст, розміщені на блозі мого авторства.
Не погоджуюся на копіювання та використання моєї власності в інтернеті,
періодичних виданнях або інших джерелах інформації без моєї згоди.
ЗУ "Про авторське право і суміжні права"

You Might Also Like

0 коментарі