Mariya Gryshchuk Make Up School

19:23

Привіт, дівчатка! Часто в моїх влогах ви могли бачити мене з професійним макіяжем з самого ранку. Моя хороша знайома запрошує мене час від часу бути моделлю для візажистів-початківців, які навчаються в її школі. Сьогодні розкажу вам все про школу та її власницю Марію Грищук.


Mandaryna: Як давно Ви професійно працюєте візажистом?
Mariya Gryshchuk: Працюю візажистом вже 5 років.

Марія Грищук

M: Звідки з'явилась любов до макіяжу і як це переросло в роботу?
MG: Любов до макіяжу з'явилася ще в 16 років, коли вперше купила собі косметику. При її нанесенні мені це приносило велике задоволення! Після вступу в університет на економічний факультет, я додатково почала працювати в одній з косметичних компаній. Там проходила різні майстер-класи по макіяжу і вирішила: далі буду працювати в сфері макіяжу!)


M: Де навчались макіяжу і як ставитесь до непрофесійних самоучок-візажистів?
MG: Професійні курси я проходила у Львові, також проходила різного роду навчання у Києві. Вдосконалювала навички у нас в Франківську.
Щодо непрофесійних самоучок-візажистів, - зараз дуже багато дівчат самостійно на YouTube шукають уроки по макіяжу, вважають що вони вже профі, але це не так! Мистецтво макіяжу вимагає детального вивчення і напрацювання на практиці!


M: З чого черпаєте натхнення?
MG: Натхнення черпаю від своїх наставників в сфері макіяжу Тетяни Золоташко, Матильди Іноземцевої, Ольги Хахули... Також зарубіжних професійних візажистів.


M: Як давно існує Марія Грищук Make Up School і скільки талантів навчалось у Вас?
MG: Марія Грищук Make Up School недавно святкувала першу річницю. Проводились курси в Івано-Франківську, Калуші і Коломиї. За цей рік курси закінчили 26 учениць з Колимиї, 39 учениць з Калуша і 40 учениць з Івано-Франківська.


M: Ви лише повернулись зі Львова. Часто відвідуєте МК?
MG: Майстер-класи стараюсь не пропускати, оскільки там можна дізнатись корисну інформацію для візажистів. Після кожного майстер-класу вдосконалюються професійні навики!


M: З чого складається урок, яких технік макіяжу навчаєте?
MG: Урок, зазвичай, складається з повної корекції обличчя і виконання професійного макіяжу залежно від теми. Навчаю різних технік макіяжу: від природного денного до креативного. Найбільше уроків приділяється карандашній техніці, де вчимося робити класичний макіяж, вечірній макіяж, 'петелька', 'подвійна стрілка', 'роз'єм', техніка 'бабетта', також різні креативні. Вивчаємо кремову і акварельну техніку макіяжу.


M: Який make up найпопулярніший серед наречених/просто клієнток?
MG: Найпопулярнішим макіяжем серед усіх клієнток є класичний, який підкреслює природню красу. Серед випускниць і наречених минулого року була дуже популярна 'петелька', а цього року  - 'подвійна стрілка'.


Дуже дякую Маші за моє перше інтерв'ю! Надіюсь вам воно сподобалось, ви дізнались все, що вас цікавило. І заохочую вас відвідати Mariya Gryshchuk Make Up School, щоб зробити макіяж або побути моделлю.


Марія Грищук vk.com/makeupprofesionalstudio
Марія Грищук Make Up School vk.com/clubmakeupstudio
You Might Also Like

1 коментарі