як відновити сили / швидко привести себе в порядок

22:17

Привіт усім! Сьогодні пропоную вам коротенький пост про те, як відновити сили після вихідних і підготуватись до тяжкого понеділка.Почніть з теплої/холодної води з лимоном. Це для того, щоб зранку ваш організм почав працювати.


Стречінг або розтяжка - повільні рухи, за допомогою яких приймається певна позиція і утримується напротязі 30-60 секунд. Тобто ми розтягуємо м'язи, завдяки цьому до них поступає більше крові і вони розслабляються.Прогулянки на свіжому повітрі ще ніколи не зашкодили нікому. Особливо, якщо ваше життя страшенно насичене і проживаєте ви у великому місті. Косметика і каблуки заборонені!)Гаряча ванна (клік) з травами та аромасвічками відтворить SPA салон вдома: тіло прогріється, пори відкриються і почнеться процес детоксикації. Сауна діятиме в кілька раз сильніше.


Не забудьте про улюблені вечірні косметичні процедури: зробіть маску, знайдіть час для лосьйону для тіла та рук.


Сон (клік) - найкраще відновить ваш організм, а тіло відпочине. Пам'ятайте, що здоровий сон не повинен тривати більше, ніж 8 годин!

Напишіть в коментах внизу якими способами ви 'приводите себе в життя' і відновлюєте свої сили!) Хорошого вам робочого тижня! :*

You Might Also Like

0 коментарі