top 10 blogs to follow / 2

17:29

1. Annie Jaffrey клік
Енні 24, вона веде блог і має свій YouTube channel, де ділиться своїми секретами краси і homemade масками, скрабами і т.д. Дівчина живе в Дубаї, сама родом з Швеції, вільно володіє англійською і переконана, що здоровий спосіб життя - головний секрет краси!


2. Essie-button клік
Блогерша на ім'я Естее родом з Канади, проживає в Лондоні і має чудове почуття гумору. Обожнюю переглядати її відео з чудовими рекомендаціями косметичних продуктів і не тільки! Блог є доповненням її YouTube channel.


3. The Honeybee клік
Енді живе в Каліфорнії, виховує маленьку донечку і обожнює моду. На її блозі можна знайти модні луки, спосіб харчування та тренування, все про виховання дитини і подорожі. Одна із моїх улюблених блоггерок на даний момент!


4. KatOsu клік
Кася візажистка, зразкова дружина і мама. Блог теж є доповненням її YouTube channel, на якому вона розказує як правильно наносити макіяж, відтворює макіяж зірок і рекомендує продукти, які спробувала сама.


5. Liana Beauty клік
Амілія beauty редактор лондонського жіночого журналу, beauty blogger британського Cosmopolitan і дівчина, яка багато подорожує. Поряд з блогом вона має свій YouTube channel, на якому ділиться усім, що спробувала на собі і не тільки.


6. Linda Hallberg клік
Лінда візажист, її роботи я переглядаю з свого першого знайомства з блогами. Вона залишається улюбленою MUA, її makeup looks надихають мене кожного дня!


7. Wendy's Lookbook клік
Венді веде свій модний лукбук на блозі, де мало не щодня поєднує красиві речі з власного гардеробу. Вона також має свій YouTube channel, проте я надаю перевагу лише її блогу.


8. Maxineczka клік
Йоанна теж MUA, яка живе і працює в Польщі. Її роботи мені неймовірно подобаються,  followлю я її теж давно. Блог є доповненням її YouTube channel, на якому можна дізнатись багато корисних порад, відтворення її улюблених makeup looks і рекомендації різних продуктів.


9. Hello October клік
Сьюзі живе також в Лондоні, вона захоплюється фотографією, часто міняє свій гардероб та інтер'єр квартири. Працює в сфері social media та організації подій. Також має свій YouTube channel, на якому ділиться всім, що їй подобається і не тільки!


10. Katie's Beauty Blog клік
Кейті - фотограф, живе в Лондоні. Блоггерка любить їсти в ресторанах, подорожувати і часто все це ми бачимо на її блозі. Окрім того пише про моду, косметику і ділиться своїми секретами. Кейті має свій YouTube channel, я читаю лише її блог.


Ось така вийшла 2га оновлена частина моїх топ 10 блогів. Кілька блоггерок залишилось ще з першої частини статті, яка була написана в листопаді того року (клік), але з'явились і нові улюблені блоги! Надіюсь вам мої поради пригодяться, реєструйтесь на Bloglovin' (клік), додавайте в список свої улюблені блоги і насолоджуйтесь 'електронною пресою'.

You Might Also Like

0 коментарі