makeup brushes для консилера та підводки. кісточка kabuki

17:50

Привіт, дівчатка! Вкотре акцентую увагу на кісточках для макіяжу. Сьогодні покажу вам усі різновиди кісточок для консилера, підводки і розкажу про кісточку кабукі. Для тих, хто з вас не знайомий з кісточками та продуктами, для яких вони призначені - клік 'маленький словничок makeup продуктів', клік 'призначення кожної з кісточок для макіяжу' та клік 'як доглядати за кісточками для макіяжу'.

Кісточка для консилера, як і кісточка для тонального крему, як правило, має синтетичний ворс. Вона дозволяє нанести засіб точково, - більшість кісточок тому і мають загострений кінчик.


Кісточки для підводки - один з найзручніших інструментів для створення ідеальної лінії вздовж росту вій, як для гелевої підводки, так і для тіней. Бувають кісточки тонкі, скошені, плоскі, загнуті - вибір залежить від ваших вподобань та зручності. Такі кісточки виготовляють з синтетичного ворсу. Статті на допомогу: клік 'все про eyeliner', клік 'кілька секретів нанесення підводки', клік 'eye makeup brushes'.Кісточка кабукі - підвид кісточок для обличчя з широким плотним ворсом. Бувають вони на довгій і короткій ручці, з довгим і коротким ворсом. Використовуються для нанесення мінеральної декоративної косметики, пудр, бронзуючих засобів. Статті на допомогу: клік 'що таке мінеральна косметика', клік 'face powders і правила їх нанесення', клік 'як вибрати тональний крем'

You Might Also Like

0 коментарі