як покращити сон?

23:12

Сон - не тільки одна із найважливіших життєдіяльностей людини, а ще й найкраща beauty процедура із всіх існуючих. Регулярний восьмигодинний сон може зробити вас молодшими на кілька років і забезпечить хороший настрій на весь день! Як і обіцяла, сьогодні розповім вам як можна посприяти якості свого сну (клік).


Тривалість сну
Багато хто вважає, що проводити третю частину свого життя в сні - це занадто, тому вкорочують тривалість сну, що порушує життєвий цикл людини. Доведено, що нестача сну погіршує кровообіг, - про здоровий рум'янець і красивий колір шкіри можна лише помріяти!

Безсоння - найрозповсюдженіша хвороба, пов'язана із сном. Достатній сон тривалістю в 8 годин - середній показник. Є люди, які висипаються і за 4 години, інші можуть поспати 3 години вночі та 3 години вдень і також будуть добре себе почувати. Тривалість сну залежить від денної нагрузки, енергозатрат, психологічної втоми. Саме тому кожна людина повинна враховувати свої особливості і старатись спати стільки, скільки їй потрібно, щоб відчувати себе бадьорою.


Beauty-помічники
1. Бальзам 'Храм спокою' Spa Home, Elemis
2. Міст для подушки Lavende Vanille Sleep Sommeil, Bath&Body Works
3. Набір свічок з ароматом лотоса, Avon
4. Ароматична свічка з ефірними олійками евкаліпта та м'яти, Bath&Body Works
5. Свічка з ароматом запашної сосни та хвої, Pin 12, Le Labo
6. Міст для рук і тіла French Lavender, Sparitual
7. Нічний ароматичний спрей Bedtime Aromatic Mist, Sranrom


Перед сном обов'язково провітрюйте приміщення - в свіжому і більш прохолодному місці завжди легше дихати і спати. Оптимальна температура в спальні +18.

Потурбуйтесь про зволоження повітря. Бажано, щоб рівень вологості в приміщенні був не менший за 60%, особливо в опалювальний сезон.

Постільна білизна повинна завжди бути чистою і свіжою. Ковдри, матраци та подушки - на ваш вибір, чітких норма при виборі не існує. Корисними будуть ортопедичні матраци, які дозволять хребту зберігати своє природнє положення.


Продукти, рекомендовані для вживання перед сном
Молоко - має заспокійливий ефект і втамовує голод. Додайте ложку меду і трішки меленої кориці - так ви швидше розслабитесь і захочете спатки.

Сухофрукти - містять магній, важливий елемент для хорошого сну.

Зелені листові овочі (салат, капуста,..) - в них багато вітамінів групи В і мінімальна кількість калорій.

Трав'яні чаї та відвари (перцева м'ята, ромашка, меліса) - допомагають заснути і знизити негативний ефект неправильних продуктів.

You Might Also Like

0 коментарі