подарунки до дня св. валентина для нього

16:43

1. Набір для бриття. Мені така підставка дуже сподобалась, тим більше все в ванній тепер буде мати своє місце. В повний набір входять косметика, засоби для бриття та дорожня косметичка. Вибирайте на свій смак!

2. Годинник. Мій мужчина страшенно обожнює годинники і якраз прийшов час поміняти свій стиль на більш елегантний. Якщо ви не в захваті від його Casio - маєте можливість змінити це!)

3. Handmade відкритка. Я вірю, що кожному чоловіку приємно чути слова подяки чи признання в коханні (залежить від вашої ситуації). Власноруч виготовлена відкритка не забере багато часу, грошей та зусиль і додасть саме ту потрібну краплинку романтики йому!

4. Краватка/метелик. Мені страшенно подобаються такі метелики, які пасують до усіх сорочок, светрів, їх легко можна поєднати з будь-чим і це виглядатиме стильно! Якщо ви все ж не розумієте такого подарунку - ви можете купити звичайну краватку, запонки, рукавички, шарф..

5. Парфуми. Зайва баночка хороших парфумів ще нікому не помішала. Ми з чоловіком любимо дарувати один одному різні запахи, експериментувати, поєднуючи їх з вбранням, нагодою чи порою року. Впевнена, що навіть з невдалого вибору буде користь - ви точно не купите його наступного разу!))

6. Гаманець/портмоне. Також свого роду універсальна річ: гаманці, портмоне, барсетки та схожі речі швидко зношуються або надоїдають. Виберіть щось елегатне, додайте тиснення/гравірування і миле послання всередині.

7. Кубіки для охододження напоїв. Кубіки виготовляють з каменю, в наборі їх, зазвичай, 6-8 штук. Ідеальний варіант для мужчини, який полюбляє віскі чи інші напої прохолодними.

А ви вже купили подарунок своєму Валентину?

You Might Also Like

0 коментарі