подарунки до дня св. валентина для неї

20:31

1. Прикраси/біжутерія. Я б не відмовилась від красивих вечірніх кульчиків та від милого срібного кольє на щодень, яке вибрала для зображення. Кожній дівчині прикрас не буває забагато, та й це не обов'язково мусить бути щось дороге!)

2. Білизна. Такий подарунок подужає вибрати мужчина, який добре знає свою кохану. Проте не варто дарувати щось з нижньої білизни на 1-2 побаченні))

3. Клатч. Ця позиція може бути універсальною. Знаючи вподобання своєї половинки, ви можете замовити/придбати будь-яку річ, про яку вона давно мріє або не може собі дозволити. Мій вибір - прозорий клатч Charlotte Olympia з чорним мереживом.

4. Парфуми. Так, як і для сильної половини, парфуми - завжди бажаний подарунок! Як вам відомо, нам, жінкам подобається мати їх штук 10, як мінімум для різноманітності)) Тому ви не прогадаєте з вибором!

5. Набір рамочок. В день святого Валентина, в такий спосіб, ви можете висловити їй свої почуття. Кілька рамочок або рамочок-магнітиків із спільними фотографіями завжди потішать око і зігріють кохану за вашої відсутності!

6. М'які іграшки. Ну, тут без зайвих слів! Серія іграшок Teddy Bear в індивідуальній упаковці буде найкращим вибором.

7. Відкритка. Навіть не говорю про власноруч зроблену відкритку: для вас, мужчини, це надто важко!)) Варіант для тих, хто не може висловити свої почуття вголос або не любить це робити взагалі.

8. Квіти та солодощі. Мій вибір - букет з польових квітів з трояндами: щось дуже ніжне і просте. А звичні цукерки, тортики та інші солодощі пропоную вам замінити на полуниці в шоколаді!)

Моя публікація була адресована всім чоловікам та хлопцям, які все ще не визначились з подарунком! Якщо публікація вам сподобалась - залиште комент з найбільш підходящим подарунком для вашої коханої з вище перелічених!)

You Might Also Like

0 коментарі