beauty recipes. зимовий догляд від Биокон

14:50

Привіт! Сьогодні я вирішила поділитись з вами надзвичайно корисною знахідкою - кремом для рук Зимовий догляд від Биокон. Це не зовсім власноруч зроблений продукт з серії моїх beauty recipes, проте раджу спробувати його!


Крем захищає шкіру рук від взаємодії з негативними погодними факторами, особливо від морозу та вітру. Перешкоджає сухості та продразненню шкіри, лікує тріщини, які з'являються внаслідок обвітрювання шкіри. Крем має відновлювальну і пом'якшувальну дію. Завдяки шовковистій текстурі робить шкіру рук гладкою та еластичною. Натуральні олійки ши (каріте) та бавовни формують на шкірі захисний шар, олійка насіння льону та вітамін F посилюють бар'єрні функції епідермісу, допомагають шкірі втримувати вологу. Вітамін Е захищає шкіру від в'ялості, пантенол стимулює оновлення верхніх шарів епідермісу та оздоровлює шкіру рук.


Засіб застосування: тонким шаром нанести на суху очищену шкіру рук до повного висихання за 15хв до виходу на вулицю та перед сном. Місткість 90мл. Запах в крему легкий і приємний, мені пахне чаєм з бергамотом (може тому, що я його дуже люблю). Всі вище згадані функції крем виконує вже після 2го нанесення! Варто купити, ціна крему для рук всього ~10грн, інші засоби з серії ще не мала змоги попробувати.

You Might Also Like

0 коментарі