beauty recipes. лікувальні властивості алоє

21:10

Ця рослина є в кожному будинку, про її лікувальні властивості відомо багатьом! В листочку алоє міститься алантоїн - речовина, що має потужний зволожуючий ефект. Саме завдяки цій речовині, алоє вера сьогодні використовується більшістю виробників косметики.


Проникаючи вглиб шкіри, алантоїн доставляє туди інші компоненти, утримує в шкірі вологу та сприяє процесам регенерації, допомагаючи відновлювати структуру клітин, загоювати рани та пошкодження. Крім цього, алоє має антиоксидантні властивості, оскільки в ньому містяться вітаміни Е, С, групи В і бета-каротин, що перетворюється в організмі на вітамін А.


Алоє не лише входить до засобів по догляду за шкірою обличчя, а й до засобів по догляду за волоссям. Листя цієї рослини можна використовувати в домашній умовах в натуральному вигляді.  З листочків потрібно вичавити сік і втирати в шкіру або наносити точково: алоє загоює рани, порізи, опіки та запалення шкіри, заспокоює, усуває синці та набряки.


Сік алоє сприяє швидкому позбавленню від прищів, - це натуральний і доступний засіб, який принесе відчутну користь та результат при лікуванні. Для посилення ефекту бажано змішувати вичавлений сік зі спиртом або горілкою. Користуватись таким розчином потрібно за допомогою ватної палички, наносити суміш на прищики точково. Сік алоє буде злегка палити шкіру, тому, якщо у вас чутлива шкіра, - сік краще розводити кип'яченою водою. Ефективніше буде робити таку процедуру на ніч (я завжди вам це повторюю!). Ні в якому разі не наносьте сік алоє на чисту і здорову шкіру!


І пам'ятайте, що поява прищів обумовлюється порушенням обміну речовин, перебудовою ендокринної системи та індивідуальних чинників. Не варто братись за лікування прищів без збалансування вуглеводів, жирів та білків. Вживання жирної їжі у великих кількостях призведе до утворення виразок на обличчі. Тому при появі прищів не спішіть самі їх лікувати, зверніться до ендокринолога та косметолога за консультацією!

You Might Also Like

0 коментарі