100 Calorie Food / що з'їсти на 100ккал?

16:21

Привіт! Я впевнена, що багато з вас часто запитують себе: чому я їм так мало, але весь додається зайва вага або просто не втрачається? Однією з причин може бути велика калорійність продуктів..


За допомогою моїх таблиць калорійності ви дізнаєтесь скільки калорій містить 100г продукту. Більш розгорнуті таблиці калорійності продуктів і готових страв ви можете знайти в інтернеті, вони будуть корисні для тих, хто дбає про своє здоров'я, а також для тих, хто хоче покращити самопочуття і свій вигляд.


Я не намагаюсь заставити кожну з вас розраховувати кожен прийом їжі по калоріях, для мене, наприклад, це забирає трохи часу. Я виділила продукти, які вважала за потрібне для порівняння вмісту калорій.

Перевіряти скільки калорій у страві, яку готуємо або вживаємо варто: у кожного з нас різна денна потреба в калоріях. Калорії - це ще не все, раціон харчування має бути багатим на різні поживні елементи, вітаміни та мінерали.


Зображення поділені на кілька груп: овочі, фрукти, молочні продукти, насіння та горіхи, риба. На наступному тижні на ваше прохання я можу опублікувати калорійність м'ясних страв, випічки, напоїв та готових страв. Дайте знати в коментах під публікацією чи корисна для вас ця стаття і чи підраховуєте ви калорії?Дякую за увагу! Не забудьте долучитись до мого блогу в улюбленій соц мережі! На панельці з правої сторони клікайте на улюблену іконку соц мережі і follow me! Дякую! :*

You Might Also Like

0 коментарі