як підібрати колір помади?

20:25

Усім відомо, що кольори поділяються на 3 групи: теплі, холодні та нейтральні. Відтінки бувають світлі, середньої насиченості та темні. При вибори помади потрібно враховувати такі речі: колір очей, колір шкіри та колір волосся. Для щоденного та індивідуального вибору помади слід врахувати колір зубів, розмір губ та ваш вік.

Колір очей
Сірим очам підійдуть натуральні бежеві та сливові відтінки. Блакитним очам - тілесно-рожеві та вишневі відтінки. Дівчатам з зеленими очима пасуватимуть терракотові та помаранчево-червоні відтінки, карооким - коричневі, яскраво-червоні та рожеві відтінки помади. Поряд з кольором очей варто враховувати колір волосся та колір шкіри.Колір зубів
Власницям білих зубів підійдуть практично усі помади (врахочуючи вибрані за критеріями індивідуально). Зуби з жовтим підтоном вимагають обережного вибору помади. Не рекомендуються всі фіолетові відтінки, коричневі та яскраво-червоні, вони додадуть виразності жовтому підтону! Правильний вибір - помаранчеві відтінки, світло-червоні та натуральні рожеві. Світлі відтінки помад та блисків для губ відвернуть увагу від недосконалої форми зубів.Розмір губ
Світла помада візуально збільшить губи, темна - зменшить. Для того, щоб збільшити губи використайте світлий олівець під колір помади, поверх помади нанесіть прозорий блиск. Особливий акцент потрібно зробити на центрі нижньої губи, додаючи більше блиску для губ та по центрі над верхньою губою, додавши хайлайтера або тілесних тіней з мілким блиском. Якщо губи від природи великі - варто використовувати матову помаду, а ввечері не зловживати глянцевою.


Вік
Дівчатам рекомендуються тілесні, рожеві,світлі відтінки помад та блиски для губ таких ж відтінків. Молодим жінкам - яскраві насичені кольори (враховуючи час доби), жінкам в віці - темні, але не відверті кольори.

You Might Also Like

2 коментарі

 1. Nice Blog :)

  Wanna follow each other on GFC???
  Just let me know and I will make sure to follow ya back

  My Blog: Beauty-Fulll

  My Store
  Facebook
  Twitter
  Bloglovin

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Hi! Thank you!)
   Ok. I'm following you on Facebook, Twitter, Bloglovin and Google+

   Видалити