чим снідаєте ви?

15:37
1. Випічка викличе апатію. Дріжджі сприяють виникненню шлункових газів, тобто шлунок надувається.

2. Кава. Кофеїн викликає шлунковий сік, і, якщо не задовольнити шлунок будь-якою іншою їжею, з часом ваша звичка пити лише каву зранку дійде до гастриту. Для тих, хто вважає, що молоко врятує ситуацію - така суміш здатна викликати камінці в нирках.

3. Цукор та солодощі, солодкі фрукти (як банан). Цукор моментально засвоюється організмом, у відповідь підшлункова відразу виробляє інсулін. Через це рівень цукру в крові зменшується, ви відчуваєте апатію і втому.

4. Цитрусові. В таких фруктах багато кислоти, яка роз'їдає слизову шлунка. Внаслідок цього, ви можете відчувати печію, є ризик виникнення язви та гастриту. Від фрешів з самого ранку теж варто відмовитись.

5. Груші містять багато грубої клітковини, яка травмує органи травнення і просто 'забиває' їх.

6. Часник та різноманітні гострі спеції діють за принципом кофеїну, подразнюючи слизові оболонки органів та жовчний.

7. Помідори містять пектин і кислоту, які також можуть викликати появу камінців в нирках.

8. Йогурт. Смисл йогурту в тому, що він містить корисні бактерії для перетравлення їжі. Якщо всі ж ці корисні речовини попадуть в шлунок до їжі, їх поглине шлунковий сік. Тобто йогурт не шкідливий на голодний шлунок, але ситості чи користі він вам не додасть.

9. Холодні напої звужать судини шлунка, що не дозволить йому функціонувати в звичному режимі. Старайтесь не пити таких напоїв ні до прийому їжі, ні відразу опісля.

Всі вище перелічені продукти є корисні в будь-якому випадку і вони не викликають всіх вказаних хворіб і синдромів в звичному буденному харчуванні. Мова йде про регулярне вживання їх зранку 'натощак'. Надіюсь ця інформація буде для вас корисною!

You Might Also Like

0 коментарі