8 напоїв, які повинні входити у ваш раціон!

19:49

Зелений чай. Завдяки великій кількості антиоксидантів, зелений чай нейтралізує вільні радикали, зміцнює кістки, захищає від серцево-судинних захворювань і знижує ризик появи раку.

М'ятний чай нормалізує і полегшує травлення. До того ж, м'ята має протиспазматичну дію - позбавляє від болі в м'язах.

Гарячий шоколад або какао. Ці напої стимулюють вироблення в організмі гормону, який сприяє покращенню організму. Гарячий шоколад або какао також запобігають розвитку серцево-судинних захворювань.

Сік з журавлини. Про користь цього соку можна писати багато. Він захищає від інфекцій систему травлення та сечовивідну систему. Крім того, сік з журавлини запобігає захворюванню ясен і знижує рівень 'поганого' холестерину в крові.

Апельсиновий сік. Достатньо великий вміст вітаміну С зміцнює імунітет, що вже захищає нас від багатьох захворювань, в тому числі від катаракти та раку. Лікарі навіть радять пити апельсиновий сік вагітним, оскільки фолієва кислота, що міститься в ньому, запобігає розвитку дефектів плоду.

Томатний сік (без солі). Лікопен, що міститься в томатному соці, служить хорошою профілактикою онкологічних захворювань багатьох органів. Крім того лікопен знижує ризик виникнення серцево-судинних захворювань.

Нежирне молоко може надовго втамувати апетит, що допоможе в боротьбі із зайвою вагою. В ньому містяться складні вуглеводи, білки, кальцій та вітамін D. Найкорисніше пити молоко з 1% вмісту жиру.

Соєве молоко запобігає розвитку серцево-судинних захворювань за рахунок зниження рівня 'поганого' холестерину в крові. Проте, воно не містить потрібну норму кальцію, вітамінів А і D.

Цієї публікацією я ніяк не намагаюсь залякати вас, а навпаки - закликати вибрати один із цих напоїв для свого щоденного раціону! Не забувайте харчуватись здорово, щонеділі я ділитимусь з вами корисними рецепиками! (клік) Вдалого тижня! :*

You Might Also Like

0 коментарі