5 видів манікюру, про які ви не здогадувались!

21:25

Руки - візитна картка будь-якої жінки, по якій можна судити про вік або професію, характер чи вподобання. Сьогодні я розкажу вам про незвичні види манікюру, які ви ще не пробували!


Японський манікюр - ефективна система по догляду за нігтями, яка сприяє зміцненню та росту нігтевої пластини. Такий манікюр рекомендований після зняття штучних нігтів для інтенсивного відновлення своїх. Японський манікюр базується на використанні великої кількості натуральних інгредієнтів, як, наприклад, бджолиний віск, екстракт огірка, подрібнені перлини, також кераміди та цинк.


Манікюр гарячими олійками рекомендується для сухої шкіри рук, ефект помітний відразу ж! Основний компонент - лосьйон для гарячого манікюру. Завдяки великій кількості корисних інгредієнтів, що містить лосьйон, шкіра рук зволожується, стає м'якою та еластичною. Розігрітий в манікюрній ванночці, лосьйон наноситься на мокрі руки масажними рухами. Тобто ви отримуєте і хороший spa манікюр, і корисний масаж рук!
Американському манікюру притаманні яскраві відтінки лаку, довгі мигдалеподібні нігті. По кольору лак строго повинен співпадати з кольором губної помади, допустимою різницею був тон/пів тона різниці. Проте, славнозвісний американський манікюр піддався впливу моди: тепер колір лаку на нігтях не повинен з чимсь співпадати!)Манікюр в стилі Беверлі Хіллз виконується в максимально природніх пастельних тонах. Ніготь повністю покривається однотонним тілесним лаком без будь-якого додаткового дизайну, сама форма нігтя може бути різноманітною.
Іспанський манікюр - це глибокий, насичений колір нігтів. Такий манікюр ідеальний для тоненьких нігтів, оскільки візуально робить нігтеву пластинку товстішою. Нігті покриваються однотонним яскравим лаком без будь-якого дизайну, найчастіше зустрічаються короткі нігті різної форми.


You Might Also Like

2 коментарі

  1. Thank you so much for the follow.
    Follow you back on bloglovin.
    Btw,I'm also on Instagram,maybe you like my account?
    Lovely greets from germany ;-)

    ВідповістиВидалити