10 beauty помилок

18:44

Привіт усім! Сьогоднішня тема моєї публікації складатиметься з частин: сьогодні я розкажу вам чого слід уникати в макіяжі, а завтра напишу кілька makeup tips and tricks.

1. Тональний крем/засіб. Не новиною є те, що тональний крем треба підібрати під свій колір і підтон шкіри (клік). Їх повинно бути хоча б 2. Я маю на увазі, що влітку ваша шкіра засмагає, а взимку ні + засоби для автозасмаги змінюватимуть колір шкіри постійно. Тональний крем потрібно розтушовувати так, щоб різниця між обличчям, шиєю та декольте не була разючою!2. Пудра з блиском/хайлайтер (клік). Мода змінюється посезонно, обираючи то матовий макіяж, то сяючий makeup. Треба знати міру і промоніторити засоби, які зроблять шкіру справді здоровою та сяючою! Також важливо слідкувати за виглядом макіяжу напротязі дня - якщо ви не маєте змоги поправити свій look, ви можете позбутись жирного блиску і скупчення тонального засобу в мімічних зморшках!

3. Автозасмага/бронзер (клік). Автозасмага повинна бути повноцінною: декольте і руки разом з обличчям, як мінімум! Щодо бронзера - тут важливо додати золотистий відтінок шкірі, скорегувати обличчя. Поради: добре розтушовуйте бронзер; взимку він додасть обличчю брудного вигляду, використовуйте його правильно!4. Брови - це візитна картка вашого обличчя! Не треба доводити свої брови до вигляду проведеної олівцем лінії. Запустіть брови і доведіть їх до природнього вигляду. Вони повинні бути на вашому обличчі, і там повинно бути волосся + воно повинно пасувати кольору волосся! На рахунок корекції брів (клік).5. Туш для очей (клік). Якщо ви спішите чи просто неакуратно нафарбували вії - ви завжди зможете це виправити за допомогою вологої салфетки, засобу для зняття макіяжу, тощо.. Акуратність повинна бути притаманною рисою жінки!6. Тіні для очей повинні бути добре розтушованими! Особливо йдеться про ділянку, де тіні мають 'розчинятись', доходячи до брів. Я вірю, що таблиці по підбору кольору тіней до кольору очей не так вже й важливі, тому що в сучасному makeup ми не використовуємо лише один колір.. Проте, не всі кольори вам пасують, попрактикуйте макіяж в різних кольорових гамах і придивіться найбільш вдалі варіанти! Не завжди те, що вам подобається насправді вам пасує!!7. Олівець/лайнер для очей (клік). Лайнер має бути акуратно нанесений, а олівець знову ж таки добре нанесений або розтушований! І маленьке зауваження: мода на підведені зверху і знизу очі лише олівцем вже пройшла, спробуйте smokey eye makeup натомість.8. Губи. Йдеться про підведення контура губ олівцем. Лайнер для губ має практично співпадати з кольором губної помади/блиску. Це 'практично' - це на півтона світліше/темніше! Часто дівчата стараються намалювати або домалювати собі губи з допомогою олівця. В більшості випадків це виглядає неприродньо, вульгарно і це дуже помітно! Старайтесь мінімально вийти за контур губ, не натискайте на олівець, а легкими штрихами акуратно намалюйте бажаний контур. Моя порада: використовуйте блиски для губ з голографічним ефектом, так губи здаються набагато більшими без олівця! 9. Пудра/пудра-вуаль (клік). В статті по ссилці я вже пояснювала різницю між пудрою з кольором і пудрою-вуаллю або фініш-пудрою. Не забувайте про це, якщо ви не хочете виглядати як фарфорова колекційна лялька.10. Останнім моїм пунктом буде кольорова гамма. Я маю на увазі, що колір лаку для нігтів і помади може співпадати, але ніяк не колір рум'ян і губної помади. Однотонність - це неправильний варіант! Також слідкуйте за тим, щоб колір тіней не збігався з кольором рум'ян і пудри!Всі вище наведені помилки є порадами і ніяк не осудженням стилю чи макіяжу людей!

You Might Also Like

0 коментарі