Bourjois Healthy Mix Foundation

13:48

Привіт усім! Сьогодні для вас я підготувала перший swatch свого нового тонального засобу. Я не фанатка тональних кремів, в більшості користуюсь BB-кремами, проте після великої кількості відгуків я вирішила придбати Bourjois Healthy Mix Foundation.Отже, на упаковці написано, що Healthy Mix повинен зробити обличчя здоровим і додасть на 70% більше сяяння. В склад тонального крему входять фрукти, які насичують шкіру вітамінами день за днем: абрикос додасть шкірі сяяння, імбирь тонізує шкіру, яблуко містить антиоксиданти, диня зволожує шкіру. Такий собі догляд 4 в 1!

Текстура крему ніжна і кремоподібна, при нанесенні він легко розтушовується, правда створює ефект маски на початку. Я б не сказала, шо шкіра сяє, вона виглядає матово і природньо, чим я дуже задоволена! Недоліки та маленькі зморшки крем теж перекриває, проте, якщо у вас темні кола під очима або явні подразнення на обличчі - варто використати ще й консилер!

Відтінків в тонального крему всього 6. Всі вони без рожевого і жовтого підтону, ви зможете максимально точно підібрати свій колір. Для комбінованої та проблемної шкіри цей крем підходить ідеально, тому рекомендую тим з вас, хто ще в пошуках!)

You Might Also Like

0 коментарі