новорічні подарунки для неї

18:03


1. Новорічний випуск Ciate Tree Trinkets. Лаками можна як і любуватись на ялинці, так і використовувати за призначенням. (більше інформації тут)

2. Набір білизни. На зображенні набір з колекції Dita von Teese. Ви можете скупитись в Milavitsa, Victoria's Secret, Agent Provocateur та інших. Як додаток можна вибрати халатик або піжаму)

3. Прикраси Swarovski. Як подарунок на Новий рік - це саме те, що потрібно! На зображенні кафф звичайний, кафф подвійний та 2 перстні з колекції для Mary Katrantzou.

4. Годинник Michael Kors. Годинники цього бренду вже не в новинку, але він все ще в моєму списку, тому рекомендую і вам переглянути їх незліченну колекцію та вибрати щось для себе.

5. Клатч Charlotte Olympia. Я обожнюю практично усі сумочки дизайнерки! На зображенні пластикова з помаранчевим пір'ям, яку я вибрала, як яскравий аксесуар на новорічну вечірку)

6. Скринька-саквояж для прикрас. Ідеальний варіант для жінок, які часто подорожують і ніколи не можуть розплутати та впорядкувати свої прикраси.

7. Riri Hearts Mac Holiday Collection 2013. Власне я вагалась між цією і колекцією від Dior, ну дуже вже красиві вони обидві. Проте limited edition Rihanna для Mac звичайно ж ексклюзивніша!

8. Polaroid Instagram Socialmatic Camera. Камера має 2 об'єктиви, може виконувати функцію веб-камери та розпізнає QR коди. Поступить новинка в продаж на початку 2014 року, але можна попробувати купити її в неті.

You Might Also Like

0 коментарі